“Specjaliści” z gminy odebrali blok znajdujący się w pobliżu wysypiska śmieci. Uwag nie było!

Dotarł do mnie protokół odbioru i przekazania inwestycji pn. “Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Konopiskach przy ul. Przemysłowej 16b“. Mimo iż gołym okiem widać “niedoróbki”, gminna komisja w składzie: Barbara Ankowska-Lisa, Kinga Zygier i Anna Sałata; przyjęła odbiór “BEZ UWAG“.

Gmina z tę kontrowersyjną inwestycję zapłaci 2 120 609,80 zł.

Protokół z odbioru znajduje się poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).