Sparingowe zmagania Lotu Konopiska

Podsumowanie meczów sparingowych Lotu Konopiska przed rundą wiosenną.

 

Lot Konopiska Lotnik Kościelec 3:2

Lot Konopiska GLKS Siedlec Duży-Gniazdów 1:0

Lot Konopiska – Gmina Kłomnice 4-3

Lot Konopiska –  KS Panki 5:1

Pogoń Blachownia – Lot Konopiska 4-3

Lot Konopiska – Polonia Poraj 2:3

Lot Konopiska – Orzeł Kiedrzyn 3-2Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).