SP ZOZ GOZ w Konopiskach na sporym plusie

Urząd Gminy Konopiska opublikował sprawozdanie finansowe z działalności SP ZOZ GOZ w Konopiskach. To chyba jedyna jednostka w gminie, która zarabia. W ubiegłym roku SP ZOZ zamknął rok finansowy na plusie kwotą 79 225,91 zł. W jednostce jest obecnie 23,70 etatów.

Szczegółowe sprawozdanie finansowe znajdziecie poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “SP ZOZ GOZ w Konopiskach na sporym plusie”

  1. Wyborca pisze:

    Brawo

    5
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).