SP w Rększowicach dostanie 142 200 zł z UE!

Zarząd Wójewództwa Śląskiego pozytywnie ocenił projekt “Wiem i potrafię“, który realizowany będzie w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Rększowicach w okresie od 03.09.2018 r. do 30.06.2020 r.

Dzięki determinacji dyrekcji, szkoła na ten cel prawdopodobnie pozyska 142 200 zł. Całość projektu będzie łącznie kosztować 158 000 zł.

Dzięki dofinansowaniu, będą prowadzone zajęcia dodatkowe dla uczniów z przedmiotów: informatyka, matematyka, język angielski, organizację zajęć specjalistycznych z logopedą, surdopedagogiem, zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz konsultacje z psychologiem mające wspierać uczniów w budowaniu poczucia własnej wartości, rozwijaniu motywacji i podejmowaniu wyzwań w planowaniu kolejnych etapów kształcenia.

To tylko pokazuje, że w gminie Konopiska ludzie chcą działać. Niestety, ktoś ich blokuje “na górze”, dlatego gmina od kilku lat nie pozyskuje większych środków z Unii Europejskiej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

4 odpowiedzi na “SP w Rększowicach dostanie 142 200 zł z UE!”

 1. Uczennica pisze:

  Gratulujemy Pani Dyrektor determinacji w walce z takim nieudacznikiem i broszką. Wczasie konkursu na dyrektora na siłę chcieli panią spławić , bo zatrudnił ją poprzedni wójt Socha. A Żurek nie ma się czym pochwalić, chyba że najwyższą pensja w kraju . Kosił gminę na 200 tyś,złotych. Tych ludzi juz na pewno nie wybierzemy. Zamiast zdobyć kasę z unii to zadłuża biorąc komercyjne kredyty maksymalnie gminę , zeby zostawić bagno finansowe. Dość takiego wójta!!!!!!!!!!!!!!!

  14
  3
 2. rodzic pisze:

  Dziekujemy Pani dyrektor za troskę i podnoszenie standartów nauczania w szkole w Rększowicach. Niech pani się władzą nie przejmuje, trzeba ich olewać, dzieci są najwazniejsze. Ich czas dobiega końca.

  14
  2
 3. Górniak Stanisław pisze:

  Dobrze że uczniowie i rodzice doceniają wysiłki dyrekcji. Gratulacje dla Pani Dyrektor.

  9
  2
 4. mieszkaniec pisze:

  Pani Dyrektor my cieszymy się bardzo, że mamy super dyrekcję. Wójt i przewodniczący to mali ludzie, słoma z butów wystaje.

  7
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).