SP w Jamkach-Korzonku i Łaźcu z dofinansowaniem na “Aktywne tablice”

Kuratorium Oświaty w Katowicach przedstawiło wyniki kolejnej edycji programu „Aktywna tablica” w naszym województwie. W tym roku dofinansowanie o wartości w sumie 7 190 178,46 złotych przyznano 259 szkołom i placówkom z województwa śląskiego. Wśród szkół, które otrzymały dofinansowanie, znalazły się placówki z gminy Konopiska.

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Jamkach-Korzonku oraz Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Łaźcu otrzymają po 35 000 zł. Dofinansowanie będzie można wydać na zakup laptopów wraz ze sprzętem umożliwiającym przetwarzanie wizerunku i głosu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem transmisji audiowizualnej oraz na zestaw dla nauczyciela do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. W ramach zestawu będzie można zakupić: laptop, dodatkową kamerę internetową, dodatkowe słuchawki i dodatkowy mikrofon, statyw, tablet graficzny lub innego rodzaju tablet służący w szczególności do rysowania elementów graficznych na komputerze lub monitorze.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).