Sonia Marchefka nowym sołtysem sołectwa Hutki

Sonia Marchefka została nowym sołtysem sołectwa Hutki. Marchefka ma 38 lat i jest fryzjerką z Hutek.

Jest również członkinią KGW Hutki.

Mam nadzieję, że mimo znajomości z Bałdygami, nie będzie sterowana z tylnego siedzenia i będzie mieć własne zdanie na temat sołectwa i walki o dobro mieszkańców.

Życzę powodzenia.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

5 odpowiedzi na “Sonia Marchefka nowym sołtysem sołectwa Hutki”

 1. :) pisze:

  Powodzenia!

  8
  7
 2. jędrek pisze:

  Gratulacje .

  5
  9
 3. Obywatel pisze:

  Swoje zdanie to może mieć, tylko czy będzie potrafiła stanąć wbrew zakusom pp Bałdygów, czy będzie potrafiła przeciwstawić się im, a zwłaszcza temu co rządzi tyle lat w Hutkach, jawnie i po kryjomu, który robił imprezy jak chciał w remizie (pamiętacie Miód Malina), który sprowadził biznes rybny do Hutek, chciał jeszcze inne i będzie chciał nadal (Kasa, kasa, kasa).
  Mąż strażak, jest wolny zawodowo ???
  Członkini KGW, czy będzie niezależna ???
  Pożyjemy, zobaczymy, ale życzymy wytrwałości w działaniu dla wsi, a czy będzie sterowalna, to czas pokaże, choć jest duża bliskość i zależność.

  12
  1
  • mieszkaniec pisze:

   Podaj nazwisko tego kałmuka co tu niby rządzi. Napiszemy kilka anonimów tu i tam, to mu się trochę interesu ukróci ! Czy to te na D. ?

   1
   2
  • Obywatel pisze:

   mieszkaniec – udajesz czy jesteś taki naiwny, a może prowokator ?
   Nazwisko jest powszechnie znane w Hutkach, anonimów to poszło przez lata wiele, oficjalnych skarg także i co ?
   Ten jak to mówisz kałmuk jest kryty, w powiecie i nie tylko, ma tę umiejętność “organizowania” sobie pleców, w różny sposób, więc póki jest w układach jest ciężki do ruszenia.
   Jedyne wyjście dla Hutek, ale też dla Gminy, to uniemożliwić mu wygranie po raz kolejny wyborów do Rady Gminy i możliwości zarządzania gminą z wygodnego siedzenia i to nie niby że rządzi, tylko tak jest.

   5
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).