Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Konopiska

Pięć miesięcy do wyborów samorządowych, w których wybierzemy nowego Wójta i Radę Gminy Konopiska. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie pięcioro kandydatów: Ewa Książek, Jacek Badora, Jerzy Żurek, Jerzy Socha i Robert Wielgosz.

Głosowanie trwa na stronie głównej, na środku strony, pod reklamami, poniżej “oceń radnego”. Sondaż potrwa do końca dnia – 30 maja, następnego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta?


Kategorie:

12 odpowiedzi na “Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Konopiska”

 1. Paweł Nowak pisze:

  to się skończy w pierwszej turze

  15
  8
 2. Wyborca pisze:

  Ten Wielgosz to ten prezes z Aleksandrii??

  4
  13
 3. konopiska pisze:

  Obecny wójt powinien wogóle zrezygnować z wyborów. Zrobił z siebie tylko pośmiewisko. Jeszcze nigdy gmina nie była tak źle zarządzana!!!

  17
  11
 4. Tiks24 pisze:

  Proszę dodac opcje ” ktoś inny” Konopiska to nie tylko zgrane twarze. Tu ludzie sami potrafią myslec i decydować. Niekoniecznie glosujac na bylych wójtów lub ich poplecznikow.dziękuję

  11
  16
 5. Wyborca pisze:

  W zestawieniu brak jeszcze kolejnych dinozaurów i chytrych lisów, pijanych zajęcy, świętej krowy, i wielu innych yeti, myślących tylko o swojej kieszeni, kieszeni popleczników a nie o zwykłych mieszkańcach gminy. Znów będzie 15 kandydatów z tego patrząc logicznie wybór będzie jeden – po prostu ten syf musi posprzątać jedna osoba. A nie ci co się tylko paradować potrafią – widać to było na dniach konopisk. Błazenada.

  9
  5
 6. Sołtys z Pcisia pisze:

  Zocha emeryt to by sie juz wstydzil. Wnuki bawic ,a nie za wojta sie brac. Malo mu 3 kadencje , nażłopał sie po wszeczasy

  11
  13
 7. Bezemnie pisze:

  Dzisiaj zagłosowałem 50 razy na Soche i 50 na Żurka. Ale to łatwe oszukać Gąsiorskiego i zrobić z niego….

  8
  8
 8. Irenaka pisze:

  nie rób z siebie idioty. w poniedziałek Żurek miał 44 a Socha 153.

  4
  7
 9. Milena pisze:

  Najlepszym głosem w tym sondażu jest odejście Pani Krzyżówkowej na emeryturę! Wie, że Żurek nie ma szans na drugą kadencję, a każdy inny wywali ją z hukiem!
  Ktoś wie, co to jest Wielgosz? Czym sobie zasłużył, jaką działalność społeczną czy charytatywną dla gminy prowadzi? Poza robieniem pieniędzy na własny użytek? że chce być wójtem? Chyba że ma być tylko “koniem trojańskim” z Aleksandrii jak zwykle? To już tradycja. Już ktoś tu o tym pisał. Spowoduje rozbicie głosów, a potem szantaż: “oddam głosy za stanowisko”. Żenada!!! i wstyd.

  9
  1
 10. Cyc pisze:

  Socha 16 milionów zadłużenia w ciągu 12 lat. Dochody około 30 mln. Żurek w 4 lata zjechał z zadłużeniem na 11,5 mln z czego dochody o ponad 6 mln wyższe. Brawo. Socha wie tylko jak po kasę do banku sięgać. Dobrze ze go nie wybrali bo teraz mielibyśmy drugi Poraj.

  6
  5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).