Sondaż wyborczy na Wójta Gminy Konopiska

Za trzy tygodnie wybory samorządowe, w których wybierzemy nowego Wójta i Radę Gminy Konopiska. Czas na sondaż wyborczy. Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu wyborczym. Do wyboru macie sześcioro kandydatów: Ewa Książek, Daniel Ligęska, Jerzy Żurek, Jerzy Socha, Dorota Skoczylas i Robert Wielgosz.

Głosowanie trwa na stronie głównej, na środku strony, pod reklamami, poniżej “oceń radnego”. Sondaż potrwa do poniedziałku 1 października do godz. 8:00. Tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

UWAGA! Na dwie kandydatki zostały oddane wielokrotnie głosy z jednego urządzenia. Wykryliśmy próbę oszustwa, fraudy te zostały usunięte. Wszelkie próby oszustwa zostaną zniwelowane. Proszę o niepodejmowanie prób manipulowania wynikami sondażu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w wyborach na Wójta?


Kategorie:

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).