Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Konopiska

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta? Takie pytanie zadałem w naszym sondażu przedwyborczym na rok przed wyborami samorządowymi. Do wyboru macie siedmioro kandydatów i ewentualnie, jeżeli żaden z nich wam nie odpowiada, możecie oddać głoś na “kogoś innego”.

Do wyboru są: Elżbieta Szymanek, Ewa Książek, Magdalena Jarosz – Wawrzyńczak, Jacek Badora, Janusz Jończyk, Jerzy Żurek, Jerzy Socha i ktoś inny. Głosowanie trwa na stronie głównej, na środku portalu na wysokości “oceń radnego”. Każdy z Was może oddać jeden głos co 24 godziny. Sondaż potrwa do 12 listopada, wtedy też zostaną ogłoszone wyniki.

PAWEŁ GĄSIORSKI

This poll is no longer accepting votes

Na kogo zagłosujesz w przyszłorocznych wyborach na Wójta?
×


Kategorie:

23 odpowiedzi na “Sondaż przedwyborczy na Wójta Gminy Konopiska”

 1. Jodła pisze:

  Panie Gąsiorski ułatwienia do głosowania a na pewno Pan Żurek WYGRA.

  1
  0
 2. Paweł Nowak pisze:

  Żurek nie wygra i nie ma szans za rok. Ciekawe kto pojawi się z Aleksandrii?

  0
  1
 3. Wkurzony pisze:

  Chyba mam jeszcze jednego pewnego kandydata….więc ja głosuję na ktoś inny…

  0
  0
 4. TWAgent pisze:

  Hehehhe…. to nie sondaz tylko internetowa ankieta:) nie mam tez pewnosci czy oparta o jakies zasady. Smiech na sali:)

  0
  0
 5. Wyborca pisze:

  Głos oddany

  0
  0
 6. Racjonalista pisze:

  Poprawnie jest “You Haven already voted” zamiast “You already voted”.

  0
  0
 7. tiks24 pisze:

  Witam:) czy ktoś mi uprzejmie wyjaśni – dlaczego podczas Dnia Wszystkich Świętych, parking przy cmentarzu w Konopiskach jest obstawiony doniczkami z pelargoniami?!?! . Parking służy do PARKOWANIA w każdym cywilizowanym kraju. Rozumiem, że niektórzy chcą sprzedawać swoje wyroby w tym dniu ale są od tego inne miejsca. Kto wyraża zgodę na coś takiego?

  0
  0
  • Wkurzony pisze:

   Ty chyba pierwszy raz od upadku komuny byłeś na cmentarzu? Od 20 lat kwitnie tam handel. Dziwie się że balonów nie sprzedawano.

   0
   0
 8. Lelowiak pisze:

  tiks24 zażalenie proszę zgłosić Proboszczowi Parafii Św.Walentego w Konopuskach.

  0
  0
 9. Sołtys z Cisia pisze:

  Oddalem 5 głosow na brata.

  1
  0
 10. Jodła pisze:

  A ja jak obejdę system to Wójt Żurek dostanie 1000 głosów????????????????

  0
  0
 11. aplik pisze:

  a ja mam pytanie – czy KTOŚ INNY to Wolnicki ? Z tego co kojarzę to w poprzednich wyborach było 8 kandydatów . Czyżby dogadał się z redaktorkiem i występuje incognito ?

  0
  1
 12. Podatnik pisze:

  Sąda, gdzie może zagłosować nawet mieszkaniec angielskiego miasteczka.

  0
  0
 13. sprostowanie pisze:

  ,,GDY OSADZASZ INNYCH NIE POKAZUJESZ JAKIMI ONI SA
  POKAZUJESZ JAKI JESTES TY
  WAYNE DYER

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).