W sobotę wyruszy Orszak Trzech Króli

W sobotę drugi raz na terenie gminy Konopiska wyruszy Orszak Trzech Króli. Rozpoczęcie o godz. 14:00 z domu sołeckiego “Wygodzianka”.Kategorie:

3 odpowiedzi na “W sobotę wyruszy Orszak Trzech Króli”

 1. Wyborca pisze:

  Rok temu było fajnie

  0
  0
 2. z wygody pisze:

  co tam robił nieudacznik i broszka ?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).