Smog w Konopiskach i nie tylko

Wójt Gminy Konopiska informuje o przekroczeniu stężenia dobowego pyłu zawieszony PM10. Taki komunikat pojawił się na stronie Urzędu Gminy Konopiska.

Mam pytanie, co blisko 70-letni Wójt Jerzy Żurek zrobił, by tego rodzaju przekroczenia nie występowały? Żurek rządzi gminą Konopiska już dziewiąty rok. Może ktoś odpowie mi na to pytanie?

Komunikat, o którym mowa, znajduje się TUTAJ.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).