Śmiertelny wypadek w Konopiskach

Wczoraj przed godz. 20 w Konopiskach przy zalewie Pająk na drodze wojewódzkiej nr 904 doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym to śmierć poniosła 16-letnia dziewczyna.

Prawdopodobnie kierujący motocyklem mężczyzna i jego 16-letnia pasażerka, próbowali wyprzedzać inny pojazd. Wpadli w poślizg i motocykl przewrócił się. Tego zdarzenia nie przeżyła 16-latka, która był reanimowana w kartce. Kierujący motocyklem uciekł z miejsca wypadku. Obecnie jest poszukiwany przez Policję. Sprawę bada Prokuratura.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

17 odpowiedzi na “Śmiertelny wypadek w Konopiskach”

 1. Talar pisze:

  powinni zabrać sie za te motury !!! zabił dziewczyne i teraz ma…….pójdzie siedzieć jak sraka!

  0
  0
 2. Izolbu pisze:

  albo w szoku i uciekl albo idiota mysli ze go nie zlapia. Dozywocie za takie cos

  0
  0
 3. Kamil pisze:

  Pewnie był nietrzeźwy.

  0
  0
 4. x pisze:

  Powinien odpowiadac jak mowderca piepszony gnuj,,,szkoda ze nie ma kary smierci zabil dziecko nie ma kary dla takich sukinsynow

  0
  0
 5. Racjonalista pisze:

  Dorwą go.

  0
  0
 6. Talar pisze:

  dorwali go poszedł siedzieć

  0
  0
 7. Chudy pisze:

  i dobrze.

  0
  0
 8. x pisze:

  I co z tego wyjdzie za 6lat ,a dziecko zycie stracilo, co to jest 16lat mam corke w tym wieku dajcie mi tego skurwiela w lapy ja bede wiedziala co z nim zrobic

  0
  0
 9. z Hutek pisze:

  Stała się tragedia to ludzie młodzi. wyrazy współczucia dla obu rodzin tak po ludzku dziewczyna młoda straciła życie a chłopak choć żyje co będzie z tego zycia tak naprawdę mieć więzienie i cały czas przed oczami ten wypadek.

  0
  0
 10. Ona pisze:

  Gnuj jechal pijany i nacpany. Dla takiego nie powinno byc litosci. Uciekl bo sie bal o wlasny tylek.. zamiast jej pomoc. Kary w polsce sa za niskie powinien nigdy nie zobaczyc swiatla dziennego. Niech siedzi w wiezieniu. Brak slow. Szkoda dziewczyny bo ona nic nie zawinila. On powinien zginac..

  0
  0
 11. x pisze:

  Dzis zegna rodzina swoja Julke, a cierpienie bol i tesknota rozdziera im serca za niewinnym dzieckiem, kazdy zadaje sobie dzis pytanie dlaczego?,,,przeciez nic nikomu nie zrobila,,,bo zaufala glupkowi ktory ja zabil,,,dlatego,,,POMODLMY SIE ZA JULKE az serce sciska ze nic wiecej nie mozna zrobic

  0
  0
 12. asd pisze:

  Z tego co wiem to pogrzeb Julki jest jutro o 15 :( Dla tego skur***yna powinno być dożywocie… A gdyby mógł jej jakoś pomóc? Nie bo wolał spi***olić z miejsca wypadku bo myślał że go nie znajdą… szkoda słów… [*]

  0
  0
 13. x pisze:

  Pogrzeb jest faktycznie dzis o 15.30, jednak rodzina zegnala sie ze swoja Julka wczoraj,,,zostal im juz tylko bol i tesknota ,,,modlmy sie dzis za jej duszyczke i niech Bog da sile rodzinie na przetewanie tego piekla w ktorym sie znalezli,,,

  0
  0
 14. Talar pisze:

  Rodzicie też nie poważni że pozwolą na kontakty z takim towarzystwem.

  0
  0
 15. x pisze:

  Chyba nie masz dzieci co?,,,a ty byles kiedys dzieckiem?,,,,we szystkim sie sluchales?nie na wszystko mamy wplyw,,,a kazdy chce dla swojego dziecka jak najlepiej,,,,zamist pisac bzdury pomodl sie za spokoj duszy tego b

  0
  0
 16. x pisze:

  Biednego dziecka

  0
  0
 17. Znajomy pisze:

  ; Talar; mam dla Ciebie propozycje, znajdź w domu największy młotek jaki masz i pierdol…
  Się nim w łeb!!! Jak nie wiesz jak było, to się nie wpier….!!! Tyle w temacie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).