Śmierć w Zalewie Pająk

W sobotę w zbiorniku wodnym Pajak w powiecie częstochowskim utonął 47-letni mężczyzna. Mieszkaniec powiatu częstochowskiego kąpał się w miejscu, gdzie jest to zabronione. Zwłoki mężczyzny, po blisko dobie poszukiwań, wyłowili płetwonurkowie.

15 sierpnia przed 18.00 przechodnie powiadomili o znalezieniu przy brzegu roweru oraz ubrania, należące najprawdopodobniej do pływającego wcześniej w zbiorniku mężczyzny. 16 sierpnia około 13.00 płetwonurkowie wydobyli z wody zwłoki 47-letniego mieszkańca powiatu częstochowskiego. Mężczyzna kąpał się w miejscu, gdzie kąpiel jest zabroniona.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).