Ślisko na drogach. Uważajcie na siebie!

Spadł śnieg i cała gmina jest w wielkim paraliżu. Nikt nie odśnieża dróg gminnych, a jak odśnieża, to robi to tak, że drogi ciągle są białe. Biorąc pod uwagę temperaturę na zewnątrz, i na przemian padający śnieg i deszcz, rano warunki będą fatalne.

Uważajcie na siebie!

PAWEŁ GĄSIORSKI

20170102_143236 20170102_143245 20170102_143311 20170102_143419 20170102_144353Kategorie:

22 odpowiedzi na “Ślisko na drogach. Uważajcie na siebie!”

 1. Znajomy pisze:

  19:00 nareszcie chura!!! widzę płóg na mojej ulicy.

  0
  0
 2. Z pisze:

  Nic nowego w tej gminie.Droga na Jamki to jakaś masakra.

  0
  0
 3. Paweł Nowak pisze:

  Ludzie z gminy nie potrafią tego dopilnować. Chyba czekają aż zdarzy się tragedia…

  0
  0
 4. Potter pisze:

  ojjj te zaspy na drodze:-) ja to się dziwię że Pan Redaktor nie głosi że stan klęski żywiołowej należy ogłosić :-)

  0
  0
 5. Potter pisze:

  a najbardziej wymagająca odświeżenia ulica przy Orliku w Aleksandrii

  0
  0
  • @ pisze:

   2,3,4 fotka to przecież ul.Gościnna w Aleksandrii, o ile dobrze pamiętam to droga powiatowa ,ciekawe czy tam też ryczałcik?

   0
   0
 6. Mieszkanka pisze:

  Ul.Mala na Kopalni od poczatku nie widziala pluga jezdzi sie jak po lodowisku tylko lyzew brak

  0
  0
  • Burak pisze:

   Kwiatowa, Wrzosowa, Górna, to samo! Lodowisko. Gdzie jest sołtys? dlaczego nie interweniuje?

   0
   0
 7. Kulig pisze:

  Czy chodzi Ci o sołtysa z Kopalni?
  Pewnie siedzi z preziem i wójtem i radzą ku pokrzepieniu serc , sączac miodule w zimowym ogrodzie!

  0
  0
 8. Śnieżynka pisze:

  Po co odśnieżać. Niech się ucieszą zimą. Ostatnio tak rzadko bywa. Ryczałt i tak zapłacą. W myśl zasady czy się stoi czy się leży………………..

  0
  0
 9. Kulig pisze:

  Mamy super Wójta, z groszem się nie liczy i za ponad 100 tys. Złotych funduje lodowiska na wszystkich drogach do slizgania. Wójcie musisz załatwić jeszcze super ubezpieczenie dla mieszkańców na wypadek przykrych skutków slizgania. Takiego Wójta cały powiat nam pozazdrości! Takie lodowiska jak w Blachowni czy w Olsztynie to pikuś, u naszego Wójta to jest lodowisko na całej gminie. Ha ha ha!!!! Tak trzymać i wydawać kasę!

  0
  0
 10. Z pisze:

  Dlaczego usuwane są komentarze?czyżby prawda boli.Czy piaskarka przyjechała już przez Jamki haha

  0
  0
 11. Anna pisze:

  Nic nowego drogowców zima zaskoczyła a w gminie oszczędności na oczyszczalnie i tylko na co my te podatki płacimy skoro władze gminy nawet bezpiecznej drogi nam nie zapewni zeby dzieci do szkoły dowieść ?

  0
  0
  • Antoś pisze:

   Wójta dzieci do szkoły już nie chodzą i to o czym piszesz ma głęboko gdzieś!

   0
   0
 12. Łukasz pisze:

  A co w ogóle wójta obchodzi?

  0
  0
 13. Śnieżynka pisze:

  Imprezy i kasa.

  0
  0
 14. Mieszkaniec pisze:

  Wszystko fajnie pieknie ślisko a gdzie jest ta firma która ma odśnieżać ?? Jeżdżą nabijaja kilometry z podniesionym pugiem fajnie a na ul. Przemyslowej nie bylo ich wgl wyjechac z niej na Czestochowska graniczy z cudem jak i wjechac, wiem ze ten komentarz nic nie zmieni bo Żurek zamiast wynajac dobra rzetelna firme wynaja kolege przelal kase i na Hutkach będą imprezy brawo !!! Nic dodac nic ująć na taczke Kuta** i niech wypierd*** jezeli nie potrafi zalatwic kto go wgl wybrał chodnik w Kopalni za 600tys i lodowisko dla calej gminy tylko u Żurka. Żeby ci tak stara jeża urodziła !!

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Hehehe… Cofnij się 3 lata wstecz i Twoje słowa idealnie będą pasować do pewnego małego Pana z kompleksem:)

   0
   0
  • Mieszkaniec pisze:

   Ta a ten to nie jest lepszy ! Przed chwila jechały 2 pługi jeden za drugim ale dopiero na ul.Śląskiej zaczeli odśnieżać ale jak syn Żurka tam ma rodzine to wiadomo że trzeba.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Ul. Śląska odśnieża inna firma bo to nie.droga gminna.

   0
   0
 15. Chlop pisze:

  Chcielista Zurka to o go macie! Jest gowniano a będzie jeszcze gorzej. On do niczego się nie nadaje. Wynocha z gminy.

  0
  0
 16. neron pisze:

  A czy ktos do cholery widzial zeby w pierwsze dni zimy nie bylo slisko ?! to sa uroki tej pieknej natury i takie sa jej prawa . Lepiej chodzic i jezdzic po sniegu niz po odkrytym lodzie.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).