Skromne uroczystości z okazji Święta Niepodległości

W środę 11 listopada na terenie naszej Gminy odbędą się uroczystości z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Uroczystości rozpoczną się już o godz. 9:00. Wtedy to odbędzie się wymarsz pocztów sztandarowych spod budynku OSP w Konopiskach. O godz. 10:00 rozpocznie się uroczystna msza św. w intencji Ojczyzny, a o 11:15 przemarsz pod Pomnik Pamięci Narodowej, gdzie nastąpi złożenie kwiatów. Na tym uroczystości w naszej Gminie zostaną zakończone.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).