Skromne plany inwestycyjne powiatu w gminie Konopiska w 2022 roku

Starostwo Powiatowe w Częstochowie ma ambitne plany na inwestycje w gminie Konopiska w 2022 rok. Starostwo chce wydać aż 10 000 zł na ścieżki pieszo-rowerowej wraz z przebudową nawierzchni w ciągu drogi powiatowej nr 1050 S w Konopiskach przy ulicy Przemysłowej. Chodzi o trzykilometrowy odcinek ścieżki. Do tego, Powiat Częstochowski zamierza przeznaczyć 200 000 zł (wkłady własny) na przebudowę drogi nr 1051 S w m. Kopalnia przy ul. Szkolnej.

Łączny budżet powiatu na inwestycje to blisko 30 mln zł.

Przypominam, że wiceprzewodniczącym rady powiatu jest Grzegorz Dyner, a członkiem koalicji rządzącej Mieczysław Chudzik.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).