Skromna liczba zamówień publicznych w 2017 roku

Urząd Gminy Konopiska przedstawił plan zamówień publicznych – przetargów, które będą ogłaszane w 2017 roku. W planie tym znalazło się tylko osiem pozycji…

Poniżej plan postępowań z BIP UG Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKI

plan-zamowien-publicznych2017Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Skromna liczba zamówień publicznych w 2017 roku”

  1. Paweł Nowak pisze:

    Czyli w tym roku znowu nic nie zostanie zrobione?

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).