Sesja Rady Gminy Konopiska

W środę 6 września w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Konopiskach odbędzie się XXXVIII sesja Rady Gminy Konopiska, podczas której radni uchwalą uchwałę dotyczącą wyrażenia zgody na zawarcie aneksu nr 2 do porozumienia z dnia 06 marca 2015 r. o współpracy w sprawie opracowania i realizacji Strategii RIT dla Subregionu Północnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.

Początek sesji o godz. 13:00.

porządek obrad:
1. Otwarcie sesji i stwierdzenie jej prawomocności.
2. Ustalenie porządku obrad.
3. Powołanie Komisji Uchwał i Wniosków.
4. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie aneksu nr 2 do porozumienia z dnia 06 marca 2015 r. o współpracy w sprawie opracowania i realizacji Strategii RIT dla Subregionu Północnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014 – 2020.
5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Gminy Konopiska na 2017 rok.
6. Podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę nr 238/XXXIV/2017 Rady Gminy Konopiska z dnia 27 kwietnia 2017 r.
7. Sprawy różne i zapytania.
8. Zakończenie obrad.Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).