Sesja bez większych emocji

Wczoraj w Konopiskach odbyła się XXXI sesja Rady Gminy Konopiska. Podczas sesji najwięcej emocji wzbudzała uchwała dotycząca kryteriów naboru do przedszkoli i szkół podstawowych na terenie gminy Konopiska. Radni przyklepali uchwały, które ostatnio publikowałem dotyczące pomocy finansowej dla Województwa Śląskiego i Powiatu Częstochowskiego przy budowie chodników w Konopiskach, Hutkach i Korzonku.

Bez większych emocji, wszystkie uchwały zostały podjęte prawie jednomyślnie.

Poniżej kilka zdjęć z wczoraszej sesji.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Kategorie:

11 odpowiedzi na “Sesja bez większych emocji”

 1. Paweł Nowak pisze:

  Szkoda tylko, że wszyscy głosują jak chce wójt

  0
  0
 2. Izolbu pisze:

  nieroby!!

  0
  0
 3. ramze.61 pisze:

  z hutek, jak zwykle mijasz się z prawdą. Nie zawsze było tak, że wszyscy radni bezmyślnie podnosili rękę za projektami wójta. Pani “krzyżówkowa” czepiała się wiecznie wszystkiego. Ja byłem na kilku sesjach i wiem to na własne oczy. I nie tylko ona.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   No widzisz. Tutaj mamy 3 radnych opozycyjnych i też czepiaja się wszystkiego. Powiem lepiej. Jeden to nawet zazdrości Wójtowi samochodu choć go…no mu do tego. Poprzednik miał swoich sługusow, zadluzyl gminę na 16 mln ale pensje mu klepneli do jednej z najwyższych w kraju.

   0
   0
  • obywatelka pisze:

   Prawdy nie zatrzesz, nieudacznik zarabia 200 tys. zł i nic nie robi. Razem z broszką doją gminę i to jest ich najważniejszy cel !!!!

   0
   0
 4. ramze.61 pisze:

  z hutek, ty już nudny jesteś z tymi kłamstwami na temat poprzedniego wójta. Zmień płytę.

  0
  0
 5. Mieszkaniec Hutek nie mylić z hutek pisze:

  Ten baran z hutek ostatnio z Konopisk jak zawsze bredzi coś w amoku.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Bredzi wasz Pan jak się już ochleje z rozpaczy do lustra:)

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Wójta nie stać żeby mi płacić! Tyle co on zarabia ja wydaje na waciki dla żony.

   0
   0
 6. Mlody pisze:

  Z obecna władza powoli żegnamy się ! Idzie młodość ! Żurek na emeryturę!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).