Przed budynkiem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Rększowicach stanęło ogromne, czerwone serce na nakrętki. Ma wspomagać ekologię, recykling, świadomą segregację odpadów oraz wspieranie potrzebujących poprzez działanie polegające na umieszczaniu nakrętek w sercu.
Fundatorem i wykonawcą serca jest Pan Artur Paździor, któremu dziękujemy za ten wspaniały dar. /UG, ZS-P w Rększowicach/
Dodaj komentarz