Samochód uderzył w drzewo na Przejazdowej w Aleksandrii

Wczoraj nad ranem przy ulicy Przejazdowej w Aleksandrii doszło do kolizji drogowej z udziałem jednego samochodu osobowego. Na skutek warunków atmosferycznych, śliskiej drogi i możliwości zderzenia z sarną, kierowca nie opanował samochodu i uderzył nim w drzewo.

Na szczęście nikomu nic się nie stało.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).