Samochód OSP Rększowice na sprzedaż

Gmina od kilku tygodni planuje sprzedać samochód specjalistyczny – pożarniczy, który należy do Ochotniczej Straży Pożarniczej w Rększowicach. Samochód ten wystawiony jest na pokaz przy drodze wojewódzkiej nr 908 w kierunku na Hutki.

Pojazd ten nie ma aktualnego badania technicznego. Ma prawie 40 lat i przejechanych 26 643 km. Cena wywoławcza pojazdu to 18 000 zł.

Przetarg na sprzedaż tego samochodu odbędzie się 3 sierpnia w budynku urzędu gminy.

Poniżej znajdziecie wycenę przez eksperta.

PAWEŁ GĄSIORSKI

     

UG Konopiska
Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).