Sala w Aleksandrii powstanie za niecałe 3 lata

Nie udało się dotrzymać słowa danego na zebraniu wiejskim w Aleksandrii przez Wójta Jerzego Żurka o rozpoczęciu budowy sali gimnastycznej przy Zespole Szkolno-Przedszkolny w Aleksandrii w 2017 roku. Dopiero teraz został rozstrzygnięty przetarg na tę inwestycję.

Przetarg wygrała firma Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe “SZYMBUD”, która mimo iż zaoferowała kwotę 4 747 800 zł, która była o 347 800 zł wyższa, niż gmina planowała przeznaczyć na ten cel. Decyzją radnych Rady Gminy Konopiska po dofinansowaniu tej inwestycji, firma Szymbud została wybrana jako wykonawca sali gimnastycznej w Aleksandrii.

Nie ma co się cieszyć zawczasu, gdyż zakończenie inwestycji planowane jest na 17 października 2020 roku. A znając życie, pewnie się jeszcze opóźni. W tym roku z zaoferowanych 4 747 800 zł, gmina wyda zaledwie 500 000 zł. Być może to pozwoli na przygotowanie całej dokumentacji oraz wylanie fundamentów.

Wójt wyszedł z założenia, że “ja wydam teraz 500 000 zł, a później niech się martwią inni“.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Sala w Aleksandrii powstanie za niecałe 3 lata”

 1. Wyborca pisze:

  Ja maiło być tak pięknie :(

  0
  0
 2. Cichy pisze:

  to stała metoda postępowania tego pana! trzy lata nic nie robił albo kończył to co mu zostawił poprzednik. teraz w roku wyborczym napompował budżet aż się nadzór oburzył, a teraz będzie to wszystko zaczynał zaciągając kredyty i zostawi rozgrzebane następcy, niech się martwi! To za to pewnie Smela i Dyner szykują mu statuetkę?

  0
  0
 3. Babcia pisze:

  Coś mi nie pasują te daty związane z oddaniem dla uczniów i przedszkolaków sali sportowej w Aleksandrii! Wójt bedąc na imprezie ,,dnia babci i diadkakła ” w szkole w Aleksandrii powiedział, że po raz ostatni spotykamy się w tej małej sali , bo następnym razem spotkamy sie na nowej sali. Z podanej informacji wynika , że możemy się dopiero spotkac ale w 2020 roku. WÓJCIE KTO TU NAS KŁAMIE?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).