Rzecznik prasowy za publicznie pieniądze

Janusz Jończyknowy rzecznik prasowy Urzędu Gminy Konopiska oraz redaktor naczelny biuletynu “Pasma” za swoją pracę pobiera co miesiąc 1122,30 zł netto. Wójt Gminy Konopiska podpisał umowę z rzecznikiem do końca 2016 roku.

Janusz Jończyk był kandydatem na Wójta w 2014 roku.

Czego boi się Wójt? Po co gminie rzecznik prasowy, skoro kontakty z prasą odbywają się za pośrednictwem pism przedsądowych? Tego nie wiem. Wiem na pewno to, że w gminie Konopiska nic się nie dzieje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

26 odpowiedzi na “Rzecznik prasowy za publicznie pieniądze”

 1. Janek pisze:

  Wojt płacze z braku kasy, brak mu ponoć na działalność gminy. Z funduszy sołeckich buduje wiaty przystankowe i to wszystko.Ach zapomniał bym,organizuje ochlajparty ,zatrudnia do pracy niedoszłych wójtów z ostatnich wyborów,a podatnikom mydli oczy ,że na nic go nie stać.Panie wójcie kłamstwo ma krótkie nogi . Niedługo i PANU podziekujemy za pracę.

  0
  0
 2. Wojtek pisze:

  Dla niektórych żadne pieniądze nie śmierdzą, brak klasy !!!

  0
  0
 3. Strażak - emeryt pisze:

  ***WIADOMOŚĆ z ostatniej chwili !*****

  Prawdopodobnie Wójt Żurek robi nabory do prac gminnych dla emerytów.Kto ma siłę i chęci zostaną przyjęci.Kupą mości panowie takich czasów doczekalismy , a młodzież na zasiłek do Urzędu Pracy. Jedyna gmina ,która może się poszczycić takimi osiągnięciami.

  0
  0
 4. ramze.61 pisze:

  Panie Pawle, w gminie Konopiska się dzieje! tyle, że źle…

  0
  0
 5. Romek pisze:

  WAŻNE dla RZECZNIKA !!!!

  Informuje,ze w końcu nasz wójt Żurek jest najlepszy i znalazł się prawdopodobnie w czołówce wśród najlepiej zarabiających włodarzy miast i gmin w Polsce. Z wynagrodzeniem 190 tys. złotych wyprzedził Pan prezydentów dużych miast a gminy przy panu w ogle się nie licza.Hurra, brawo panie wójcie Żurek,nareszcie gmina Konopiska jest najlepsza w kraju. Liczyłem na Pana i nie zawiodłem się.Panie rzeczniku do roboty , jest o czym pisać.

  0
  0
 6. antek pisze:

  I coz z tego pisania wynika .Njc Nic I Jeszcze raz nic .70 -lecie Lotu . Wojt odznaczony medalem 70-Lecia LZS.Czy Wojt wie co znaczy LZS. Cha Cha Chaa. Brawo Wazeliniarze z Komitetutu Organizacyjnego.Trzeba nie miec honoru żeby taka persone jak p.Zurek postawic w jednym szeregu z p.Banasiakiem czy Prezesem stanu wojennego p.Atlasikiem/ogromnyny szacunek p.Andrzeju – to Pan byl prawdziwym dzialaczem / Gzie byliscie panowie w okresie stanu wojennego. Moze przypomnicid kto zorganizowal swieto pilki noznej w konnopiskach . Moze powiedzie pu licznie kto zorganizowal przyjazd Zaglebita Sosnowiec czy Ruchu chorzow.Gdzie byl wtedy p.rzecznik./cha.cha/Gdziie byl wtedy p.Dyner czlonek zarzadu powiatu za 2800 Jak wam nie wstyd .Gdzie wreszcie sa radni c.d.n.

  0
  0
 7. Mieeecio pisze:

  No i jest jeszcze jedno do pisania przez pana rzecznika prasowego o sukcesach naszego wójta! Chyba jako jedyna gmina wiejska mamy rzecznika prasowego! To dopiero sukces! zwłaszcza dla mieszkańców.

  0
  0
 8. ja pisze:

  rzecznik prasowy, smiechu warte… wypowiadac sie nie potrafi a tu nagle rzecznik, jakos kiedys pasma byly, hulały az milo i nikt za to kasy brac nie musial, zajmowala sie tym kltura i nikt za to nie mial dodatkowo placone, widac bogata gmina, pieniadze sa… ale jak rzeczywiscie sa pieniadze potrzebne i idzie sie po nie do wojta aby cos dofinansowal to wtedy wszystkim jest mowione ze pieniedzy nie ma, a tu ponad 1000 zl za rzecznika, a takiego mamy rzecznika ze kazdy by mogl nim byc, brawo….

  0
  0
  • Górniak Stanisław pisze:

   Jadąc piękną drogą z Hutek do Rększowic widziałem krzątających się pracowników przy pniach w rowach. Po przejechaniu ok 200m można zobaczyć zarastające rowy nie tylko trawą ale i krzakami. Nikt tego nie wykasza, póki te młode pędy jeszcze nie są zdrewniałe, panie wójcie pieniądze wydane na zatarcie własnych zaniedbań, mogły by posłużyć utrzymaniu poboczy i rowów odwadniających. Ale Wójt wie lepiej na co kasę wydawać.

   0
   0
 9. Kamil pisze:

  a wolno na wsi zatrudniac rzecznikaprasowego?

  0
  0
 10. Bystry pisze:

  Wolno na wsi zatrudniać rzecznika prasowego i wskazane nawet na wsi jest aby człowiek miał odpowiednie przygotowanie dziennikarskie ? umiał się wysłowić a i prezencja mile widziana zupełnie nie wiem co ma z tymi wspomnianymi …………aktualny Pan rzecznik może to pierdoły ale to były kandydat na wójta ponoć emerytowany policjant słyszałem jego zakres i poziom wysławiania się o prezencji nie będziemy gadać rzecz gustu Dla mnie kasa wyrzucona w błoto jak człowiek gębę otworzył to już wszystko wiadomo. Redagowanie gazetki ? o co tu chodzi?

  0
  0
 11. Edek pisze:

  Gmina cudów nam się tutaj tworzy i oto któryś z kolei cud rzecznik prasowy za kasę podatników? kolesiostwo ? A co z tą remizą w Hutkach wynajmujący widmo już odeszli czy przedstawili się wójtowi? Jest już raport komisji!

  0
  0
 12. romek pisze:

  Jaka komisja wszyscy siedzą w kieszeni u p.wójta może z jednym wyjątkiem

  0
  0
 13. Tomek pisze:

  Wojtowi i takim radnym jacy są obecnie już niedługo po dziekujemy.Ta gmina zaczyna spadać na łeb i szyje. “Ryba smierdzi od łba”

  0
  0
 14. romek pisze:

  W tym przypadku cuchnie

  0
  0
 15. Tomek pisze:

  Panie Zurek co z realizacją zadań inwestycyjnych z budżetu 2016r. Kiedy drogi ,chodniki? Swietowania już dość,czas pokazać to o czym zapewniał nas Pan w kampanii wyborczej.Chyba że to było jedno wielkie kłamstwo.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   kampanię wyborczą to ten pan robił w 2014 roku! W 2015 zrobił to co mu ten niedobry poprzednik przygotował, a w 2016 postawił wiatę przystankową. Krzywą.

   0
   0
 16. Zenek pisze:

  Zwał jak zwał ale jest gnój !

  0
  0
 17. piotr pisze:

  A smród roznosi się w oszałamiającym tempie . Prezes PIS już wie niebawem zrobi SZACH i MAT

  0
  0
 18. Olga pisze:

  Czytam te komentarze i ze smutkiem myślę:
  Człowieka ze wsi można wyciągnąć, ale wsi z człowieka już nie!

  0
  0
 19. Ala pisze:

  Zgadzam się z Panią,zarówno rzecznik spraw wójta jak i sam Pan wójt siedzą we wsi po same uszy i za żadne skarby nie zmieniają swego savoir vivre.

  0
  0
  • Kamil pisze:

   a Prezio to co? tu dopiero wiocha wychodzi (nie ubliżając porządnej wsi i mieszkańcom i mnie).

   0
   0
 20. Paulina Skowrońska pisze:

  a cóż to pan (niedo-)rzecznik tak zamilkł? katz męczy? gdzie te sukcesy i osiągnięcia wójta?

  0
  0
 21. obiektywna pisze:

  Nie podejrzewam aby to był katz moralny, nie ta osobowość.

  0
  0
  • Paulina Skowrońska pisze:

   toteż i ja nie podejrzewam o katza moralnego! Normalny, po nadużyciu.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).