Rywalizują o najlepszego szachistę w gminie Konopiska

W Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach odbył się turniej szachowy w ramach IX Szachowych Mistrzostw Gminy Konopiska.

Podsumowanie wyników i rozdanie nagród zawodnikom biorących udział w rozgrywkach planowane jest w dniu 3 kwietnia br. W tym samym dniu szachiści przystąpią do kolejnego turnieju z cyklu Mistrzostw Szachowych na 2022 rok. /GCKiS w Konopiskach/Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).