Ruszyły procedury. Ustawią antenę 5G sieci Play w Aleksandrii Pierwszej?

Wójt Gminy Konopiska poinformował, że została wydana decyzja nr CP 6/22 o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na budowie stacji bazowej telefonii komórkowej sieci Play, o oznaczeniu CZE7027A, wraz z wewnętrzną kablową linią zasilającą w miejscowości Aleksandria Pierwsza na działce nr ewid. 387/3.

Z dokumentacją dotyczącą budowy anteny Play można zapoznać się w Urzędzie Gminy Konopiska.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Ruszyły procedury. Ustawią antenę 5G sieci Play w Aleksandrii Pierwszej?”

 1. Milena pisze:

  Czy promieniowanie sieci 5G jest bezpieczne dla ludzi? Kto jest właścicielem tej działki- gmina?

  3
  12
  • obatel pisze:

   Milenko dla ciebie 5G jest bardzo niebezpieczne. Ugotuje ci ostatnią szarą komórkę. To samo ci grozi jak będziesz patrzeć do działającej mikrofalówki. Uważaj na siebie !

   20
   3
 2. Gość pisze:

  Wreszcie, ile można wchodzić na dach by zadzwonić

  13
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).