Ruszyła kampania wyborcza. Gdzie zobaczycie plakaty wyborcze?

Urząd Gminy Konopiska wyznaczył miejsca przeznaczone na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich Komitetów Wyborczych na terenie gminy Konopiska. Takich miejsc w całej gminie jest kilkadziesiąt.

Zobaczcie, gdzie będziecie mogli spotkać plakaty wyborcze kandydatów na Wójta.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Ruszyła kampania wyborcza. Gdzie zobaczycie plakaty wyborcze?”

 1. Wyborca pisze:

  Tylko żeby to później posprzątali

  11
  0
 2. Obserwator pisze:

  Nie wiem co to za jeden i na co chce kandydować ale długo se nie powisiał

  2
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).