Ruszyła dystrybucja węgla na zimę dla mieszkańców gminy Konopiska

Urząd Gminy Konopiska poinformował, że rozpoczęła się dystrybucja węgla dla mieszkańców gminy Konopiska. Węgiel dystrybuowany jest przy ul. Przemysłowej 3A (firma P.U.H. „KRZYŚ” S.C.), czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00. Węgiel w sortymencie groszek lub orzech sprzedawany jest luzem w cenie 1900 zł za tonę opału.

Mieszkańcom gminy oferowany jest węgiel z kopalni “Bobrek”.Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Ruszyła dystrybucja węgla na zimę dla mieszkańców gminy Konopiska”

  1. jędrek pisze:

    Super .

    0
    5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).