Ruszyła budowa restauracji McDonald’s na granicy Częstochowy i Wygody przy A1

Na granicy Częstochowy i Wygody, przy ulicy Gościnnej obok Craba, przy zjeździe z autostrady A1 w gminie Konopiska, firma ZRB AGGH s.c. buduje restaurację McDonald’s wraz z infrastrukturą.

McDonald’s ma zostać wybudowany do 18 listopada 2022 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Ruszyła budowa restauracji McDonald’s na granicy Częstochowy i Wygody przy A1”

 1. Glonojad pisze:

  Najgorzej.

  11
  15
 2. Skalar pisze:

  Najlepiej

  3
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).