Ruszają polowania w gminie Konopiska

W niedzielę 6 listopada 2022 roku startują polowania w gminie Konopiska. Myśliwi z Koła Łowieckiego Cietrzew z Konopisk zamierzają polować na dziki, lisy, sarny i inne dzikie zwierzęta.

Harmonogram polowań dostępny jest poniżej.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).