Ruszają Mistrzostwa Świata Modeli Pływających FSR.EHO w Konopiskach

W najbliższą niedzielę rozpocznie się rejestracja uczestników, a w poniedziałek nastąpi ceremonia otwarcia Mistrzostwa Świata Modeli Pływających FSR.EHO. W otwarciu ma wziąć udział sam wójt gminy Konopiska, Jerzy Żurek.

Zawody odbywać się będą do 13 sierpnia nad zalewem Pająk w Konopiskach.

Szczegóły na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).