Rusza turniej sołectw

W ramach obchodów Dni Gminy Konopiska, dziś rusza rywalizacja sportowa sołectw. W programie m.in. zawody w siatkówkę, piłkę nożną, tenisa stołowego czy tenisa ziemnego.

Szczegóły i harmonogram rywalizacji znajdziecie na plakacie.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Rusza turniej sołectw”

  1. Wyborca pisze:

    Dobrze, że go kontynuują

    4
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).