Rusza budowa chodnika na Gościnnej w Aleksandrii

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych “Wilk” z Kłobucka wybuduje odcinek ciągu pieszo-rowerowego od skrzyżowania z drogą gminną – ul. Zielona do skrzyżowania z drogą gminną – ul. Gościnna w Aleksandrii. Wilk zaoferował najkorzystniejsze warunki finansowe. Całość będzie kosztować 453 435,87 zł, a inwestorem jest Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie.

Dzięki uchwale Rady Gminy Konopiska z 27 kwietnia 2017 r., inwestycja ta zostanie dofinansowana przez gminę kwotą 237 600 zł.

Remont zostanie zakończony do 29 września 2017 r.

PAWEŁ GĄSIORSKI

PZD w Częstochowie

 Kategorie:

Jedna odpowiedź do “Rusza budowa chodnika na Gościnnej w Aleksandrii”

  1. PG pisze:

    Na hutkach już sie mówi ze tylko do remizy… bo dożynki tam będą… dalej chodnik już jest nie potrzebny………. ciekawe jak na aleksandrii…..

    0
    0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).