Rozstrzygnięto XXI Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny na Kartkę Walentynkową

Gminne Centrum Kultury i Sportu w Konopiskach rozstrzygnęło XXI Międzypowiatowy Konkurs Plastyczny na Kartkę Walentynkową. Do konkursy napłynęło aż 344 prac.

Nagrody oraz wyróżnienia otrzymali:

I GRUPA WIEKOWA – PRZEDSZKOLA i KL.”0”:
I nagroda – Zuzanna Czerwik – Samorządowe Publiczne Przedszkole w Poraju
II nagroda – Daria Napieraj – Przedszkole w Truskolasach, oddział Piła I
III nagroda – Nikola Walentek – Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku
Wyróżnienie – Tula Jagła-Ratajczyk – Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach-Letnisko

II GRUPA WIEKOWA – KL.I –III:
I nagroda – Maja Sikora – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej
I nagroda – Zofia Wróbel – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej
II nagroda – Mikołaj Jończyk – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
II nagroda – Bartosz Słubik – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
III nagroda – Beata Fornalik – Szkoła Podstawowa w Jamkach-Korzonku
III nagroda – Pola Kowalska – Szkoła Podstawowa w Konopiskach
Wyróżnienie – Magdalena Jarosz – Szkoła Podstawowa w Łaźcu
Wyróżnienie – Magdalena Kluza – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisko
Wyróżnienie – Maria Madrak – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisku

III GRUPA WIEKOWA – KL.IV – VI:
I nagroda – Lena Mysłek – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej
I nagroda – Julia Wojciechowska – Gminny Ośrodek Kultury w Dąbrowie Zielonej
II nagroda – Patrycja Jurek – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisko
II nagroda – Maksymilian Wacowski – Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłobucku
III nagroda – Dominik Hobot – Szkoła Podstawowa w Libidzy
III nagroda – Oliwia Stasiura – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisko
Wyróżnienie – Gabriela Litwinowicz – Szkoła Podstawowa nr 42 w Częstochowie

IV GRUPA WIEKOWA – KL. VII i VIII:
I nagroda – Julia Nieszporska – Szkoła Podstawowa w Żarkach-Letnisko
I nagroda – Julia Polewka – Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłobucku
II nagroda – Aleksandra Paczkowska – Szkoła Podstawowa w Truskolasach
II nagroda – Anna Telęga – Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłobucku
III nagroda – Paulina Mazurek – Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłobucku
III nagroda – Edyta Robok – Gminny Ośrodek Kultury w Boronowie

V GRUPA WIEKOWA – MŁODZIEŻ i DOROŚLI:
I nagroda – Marcin Puchniarski – Dom Pomocy Społecznej w Blachowni
II nagroda – Filip Brzeski – Zespół Szkół Przemysłu, Mody i Reklamy w Częstochowie
II nagroda – Krystyna Golańska – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie, ul. Kontkiewicza
III nagroda – Grażyna Gromadzka – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie, ul. Kontkiewicza
III nagroda – Iwona Kot – Dom Pomocy Społecznej w Częstochowie, ul. Kontkiewicza

Wręczenie dyplomów oraz nagród odbędzie się we wtorek 1 marca o godz. 12.00 w Kościele Parafialnym pw. św. Walentego w Konopiskach.



Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).