Rozpoczął się remont ul. Źródlanej w Konopiskach

Rozpoczęła się przebudowa ulicy Źródlanej w Konopiskach. Gmina za wykonanie drogi o nawierzchni asfaltowej na długości 855 m zapłaci 561 164,07 zł. Większość pieniędzy na ten cel pochodzi z dofinansowania z tzw. powodziówki, które zostało złożone w latach 2010-2011 za czasów rządów Wójta Jerzego Sochy.

Droga ma być gotowa do 5 września 2018 r. Dwa miesiące temu w imieniu Mieszkańców promesę na tę drogę odebrał obecny Wójt.

PAWEŁ GĄSIORSKI

fot. UG Konopiska

fot. UG Konopiska

 Kategorie:

8 odpowiedzi na “Rozpoczął się remont ul. Źródlanej w Konopiskach”

 1. Basia pisze:

  i tym sposobem znów Żurek będzie żerował na pracy poprzedników. dziwnym zbiegiem okoliczności tuż przed kampanią wyborczą…Pamiętajcie o tym jak będzie się chwalił “swoimi” osiągnięciami…

  6
  7
 2. Jodla pisze:

  A Socha żerowal po Janiku.Najważniejsze że każdy coś zrobił.A z tego co widzę to ani Janik i Żurek nie przypisują sobie co to oni nie załatwili i zostawili.Itaką postawą charakteryzują się osoby inteligentne.Teraz to kasę załatwia się w jeden dzień a nie osiem lat.

  10
  4
  • zosia pisze:

   Jodła jestes taka pusta i bezczelna wypisując idiotyzmy. Bez przygotowanego protokołu szkód i zatwierdzonego przez wojewodę w czasie kiedy był wójt Socha, to obecny wójt mógłby sobie palcem w bucie pgrzebac, nie otrzymując żadnej kasy na drogi. Korzysta z tego co załatwił poprzednik a sam nic nie załatwił, chyba że zaliczymy postawienie krzywych wiat przystankowych.

   6
   11
  • Basia pisze:

   ha,ha,ha!!! nie opowiadaj dowcipów! na Janiku!! a cóż to niby Janik robił?! jak na inwestycje na cały rok wydał około JEDEN milion złotych! siedział za biurkiem i “urzędował”!

   3
   3
 3. Cyc pisze:

  Zosia teraz to ty gówno pokazujesz że masz n w głowie. Te pieniądze Socha mógl odebrać już w 2014 ale tego nie zrobił bo nie potrafił dokończyć roboty. Dobrego managera tak jak faceta poznaje się po tym jak kończy zaczęto a nie jak Socha. Dobrze ze przez 6 lat ten burdel ogarniał my Żurek.

  12
  5
  • Wyborca pisze:

   przecież dofinansowanie teraz przyszło , tego wniosku

   3
   3
  • zosia pisze:

   Cyc to z ciebie jest pustołeb, który ma za zadanie pokazywać w dobrym swietle tego nieudacznika. On obecnie zadnych pieniedzy większych nie załatwił do gminy. Nawet miałproblem pozyskać 30 tys. zł na strategię gminy.On jest dobrym menadzeren ale dla swoich interesów. Gtv bus to najdroższa komunikacja w rejonie czewy, którą załatwił . Gościu który wszędzie był krótko, bo szybko sie na nim poznawali.

   6
   6
  • Strażak pisze:

   Cyc czy Jodła ,bo to jedno, dobrze ci Zosia napisała. Nie masz bladego pojęcia o funkcjonowaniu w budżecie i o środkach z unii. W 2014-tym przed wyborami Socha mógł tylko poskładać wnioski na pieniądze z nowego rozdania, i gdzie mógł tam poskładał!!Sądząc po sobie liczył, że następca będzie o to zabiegał i coś dla gminy dostanie. Ale widać twojego Żureczka nie lubią albo za licho się starał…
   Już wiele razy padały tu pytania o wykaz pozyskanych przez Żurka środków z uni czy innych funduszów, ale jakoś nikt nie umie powiedzieć, a te głupoty o 10 milionach co w Orionie opowiadał to między bajki włożyć! Jak jesteś taki obeznany to podaj ile i jakich pieniędzy Żurek załatwił dla gminy?

   5
   4

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).