Rozpoczął się remont sali gimnastycznej w SP w Jamkach – Korzonku

Nie udało się pozyskać środków zewnętrznych na modernizację podłogi sportowej w sali gimnastycznej w SP Jamkach – Korzonku. Inwestycja ta jest finansowana z pieniędzy własnych gminy. Według wstępnego kosztorysu koszt to 141860,27 zł, do tego będzie jeszcze trzeba doliczyć koszt dokumentacji technicznej i nadzoru budowlanego. Oddanie inwestycji planowane jest na 23 sierpnia, wtedy też poznamy dokładne koszty z nią związane.

W ramach prac przewidziano: demontaż podłogi drewnianej, osłon grzejników, boazerii drewnianej; skucie posadzki; wykonanie nowej posadzki wraz z dociepleniem płytami styropianowymi; montaż nowej aluminiowej stolarki drzwiowej; montaż nowej podłogi sportowej o pow. 180m2, malowanie ścian.

fot. UG KonopiskaKategorie:

7 odpowiedzi na “Rozpoczął się remont sali gimnastycznej w SP w Jamkach – Korzonku”

 1. Paweł Nowak pisze:

  nic pieniędzy z zewnątrz aż się nie chce wierzyć

  5
  7
 2. Mieszkaniec pisze:

  Nic dziwnego, że chcecie takiego wójta na kolejne 5lat. Zadluzył gminę na maxa i kolejne 5 lat będzie brał kasę.
  Obniżyli mu wynagrodzenie zgodnie z ustawą a powinien dostać najniższą krajową. To i tak za dużo. Kredyt to każdy może wziąść. Gdzie tu rozum – ale to gmminy dług. Na kolejne lata przez takie działanie zablokował przypływ kasy unijnej.
  Nie ma tu miejsca dla nierobów i ich popleczników.

  9
  5
 3. Tytus pisze:

  przez trzy lata nic nie robił, a teraz szaleje przed wyborami przekupując kolejne miejscowości. Taktyka wyborcza sprytna, ale przewrotnie fałszywa. Za pieniądze z podatków zawsze można robić. Sztuka jest inwestować za cudze. Poprzednik brał kredyty tylko żeby dołożyć! dlatego tak dużo zrobił. A ten wójt jest po prostu większy cwaniak. Pieniędzy nie potrafił pozyskać, choćby ze 100 tysięcy, ale robi bo trzeba kupić głosy Korzonka, robi drogę w Aleksandrii bo trzeba kupić głosy Aleksandrii, A durne ludzie to kupują, byle zrobił. A że zadłuży gminę? to jak wygra znów będzie siedział na d..e 4 lata.

  10
  4
  • Marcin pisze:

   Pięć lat zgodnie z nową ordynacją wyborczą. 5 kolejnych lat nieróbstwa.

   7
   4
  • Tytus pisze:

   Marcinie, wiem, ale przez cztery lata będzie pierdział w stołek i załatwiał swoje sprawy a w piątym sie obudzi i będzie udawał,że pracuje. Jeśli ludzie okażą się na tyle naiwni,że go wybiorą na kolejną kadencje.

   5
   2
 4. Nowy pisze:

  No, to zrozumiałe, trzeba sobie kupić głosy mieszkańców Jamek i Korzonka!!

  7
  3
 5. Bogdan pisze:

  O szkoły należy dbać tylko nie za pięć dwunasta i jak potrzeba poparcia to cieniarz wydaje ostatnie pieniądze z zaciągniętego kredytu! Słaby jest i będzie dalej zadłużał gminę!

  6
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).