Rozdali kasę na stowarzyszenia

LOT Konopiska – 81 500 zł oraz Orkiestra Dęta OSP w Konopiskach – 77 600 zł – to najwyższe dofinansowania w ramach programu współpracy gminy Konopiska z organizacjami pozarządowymi.

Do rozdania łącznie było 198 000 zł.

Poniżej wyniki konkursu.

PAWEŁ GĄSIORSKI

 

UG Konopiska

 

 Kategorie:

6 odpowiedzi na “Rozdali kasę na stowarzyszenia”

 1. Izolbu pisze:

  taka kasa na mlodych

  0
  0
  • Tiks24 pisze:

   Takich “wydatków” powinno być conajmniej 5 razy tyle… Ludzie coś przynajmniej robią, działają, rozwijają pasje w młodych ludziach a przede wszystkim – mają pomysł i pasję. Oczywiście najlepiej jest usiąść i biadolić:) Pozdrawiam!

   0
   0
 2. z hutek pisze:

  I dobrze. Lepiej wychować niż sprowadzać dziadków za pieniądze.

  0
  0
 3. stanisław pisze:

  otrzymały stowarzyszenia na dziąlanosc nie lepiej brzmi a nie rozdano redaktorku bo były konkursy brawo dla wójta ze szanuje ich pracę

  0
  0
 4. stanisław pisze:

  Brak argumentów i został tylko smiech przez łzy dla ludzi z poprzedniej ekipy próbujecie wszystko zochydzic co robi wójt nawet jezeli dobrze robi skąd ta nienawisc

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).