Rośnie wysokość umów śmieciowych w UG Konopiska

Od kilku do kilkunastu tysięcy złotych miesięcznie – tyle miesięcznie wydaje Urząd Gminy Konopiska na tzw. umowy śmieciowe. W ubiegłym roku było to 142 474,86 zł, ale w tym roku może być znacznie więcej.

W kwietniu, maju i czerwcu 2017 r. urząd wydał na umowy o dzieło i zlecenia 34 129,46 zł. Tendencja jest zwyżkowa i może okazać się, że z kilkunastu tys. zł, kwota ta urośnie do kilkudziesięciu tys. zł w skali miesiąca!

Poniżej zestawienie z gminy za ostatnie trzy miesiące.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

7 odpowiedzi na “Rośnie wysokość umów śmieciowych w UG Konopiska”

 1. TWAgent pisze:

  Panie Gasiorski czegos Pana naucze. Stawka minimalna godzinowa w ramach umow zlecenie wzrosla do ok 14 zl. Widzisz, tajemnica rozwiazana. Pulizera nie dostaniesz. Co najwyzej smierdzaca zgnila maline.

  0
  0
 2. ANNA pisze:

  daremny temat nie mamy czego się czepiac smiechu warte

  0
  0
 3. ufik pisze:

  Nieudacznik tylko umowy śmieciowe podpisuje. Uczy tylko dziadostwa, a sam kosi 200 tys. zł. Gorszego pacana chyba już nie mogliśmy dostać!

  0
  0
 4. Kasia pisze:

  Wójt zarabia 200 tys. zł i to co robi to warte funta kłaków! Za co się weźmie to spiepszy. 100% nieudacznik!!!!!!

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).