Rosa Challenge Tour w Konopiskach! Pula nagród wyniesie 270 tys. euro!

Po 15 latach nieobecności do Polski wraca turniej golfowy z cyklu Rosa Challenge Tour. Zawody odbędą się na polu golfowym Rosa Golf Club w Konopiskach.

Ostatni raz turniej tej rangi w Polsce odbył się w 2009 roku na polu golfowym we Wrocławiu.

Rosa Challenge Tour to zawody zaliczane do najbardziej prestiżowych rozgrywek europejskich. Pula nagród w Konopiskach wyniesie 270 000 euro. W Konopiskach mogą pojawić się najlepsi golfiści w Europie.

Zawody odbywać się będą od 29 sierpnia do 1 września 2024 roku.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).