Czy romans z PiSem zaszkodzi Żurkowi?

Jeszcze kilka lat temu Jerzy Żurek był członkiem zarządu Platformy Obywatelskiej w Częstochowie. Teraz od wielu miesięcy nie pojawia się na zebraniach, nie bierze udziału w posiedzeniach. Co się stało? Żurek zaczął romans z Prawem i Sprawiedliwością.

Dawno nie spotkałem się z tym Panem – tak na moje pytanie o Jerzego Żurka odpowiedział przewodniczący częstochowskiej PO. Z kolei członkowie PiS potwierdzili mi informację, że Jerzy Szczepan Żurek rozmawia z PiSem o utworzeniu struktur w Konopiskach. A zgodnie z waszymi wyborami, PiS nie ma zbyt dużego poparcia w gminie Konopiska. Ma to zmienić pozycja Żurka, który według działaczy PiS z Blachowni, ma stać się tam liderem. Chociaż, sami działacze z Blachowni wątpią w jego poparcie. – Żurek może i będzie liderem, ale za sobą nie pociągnie tłumów – powiedział nam jeden z członków PiS z Blachowni.

Pewnie sami zauważyliście, że w ostatnim czasie na imprezach, poza działaczami PSL, którzy są wszędzie, Konopiska odwiedzają głównie parlamentarzyści z PiSu.

Jak rządziła Platforma, Żurek z jej ramienia pełnił funkcję dyrektora w jednej ze spółek. Teraz rządzi PiS, Żurek zamierza zmienić barwy. Czy ten romans wyjdzie Żurkowi na dobre? Za rok i tak nie będzie już Wójtem, więc co ma do stracenia?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

39 odpowiedzi na “Czy romans z PiSem zaszkodzi Żurkowi?”

 1. jan pisze:

  Wiecej takich artykółów to dobrze ze przyjezdzaja bo sie go nie wstydza i jako dobry gospodarz wita ich serdecznie razem z przewodniczacym prosze kto z ramienia parti zadzacej by do gminy przyjechal aby rozmawiac z agente i co on by załatwił dla gminy jezeli PIS rzadzi lwszedzie by go odsyłali a jezeli ktos by spróbował to ma pozamiatane w parti agent jest spalony

  0
  0
 2. jan pisze:

  Brawo redaktor za artykółł tylko chwalic wójta a tak na marginesie jest w P O to rozmawiał pan z SZEWINSKIM smiechu warte kolejne bajki chyba ze pan napisze jeszcze ze agenta chca do PISu i on wiele załtwi nie osmieszaj sie człowieku bo to nie powazne ten artykół przysporzy mu tylko głosów ze z członkiem platwormy liczy sie PIS

  0
  0
 3. Paweł Nowak pisze:

  jan czemu tak się zdenerwowałeś tym artykułem? żurek jest misiewiczem i nim będzie !

  0
  0
 4. mirek pisze:

  Logiczne ! W polityce nie ma sentymentów. Brakuje jeszcze 5 lat do emerytury to trzeba się chwytać wszystkiego, żeby na wysokiej ZUS-składce na nią odejść.

  0
  0
 5. Paulina Skowińska pisze:

  Mirek jakbys chociaż zajrzał do BIP to wiedziałbyś ze kłamiesz mirek ipo co tak wstyd duzy chłop a tak kłamie .Paweł Nowak kto tu jest Misiewiczem chyba pan z ksera u pana z Małej bo jezdzi z nim po Aleksandri i gdzie tylko może to jest misiu a czy Zurek na takiego wygląda zastanów się chyba ze Ci pan z Małej kaze albo jesteś nim

  0
  0
 6. Kopamnia pisze:

  Strach się bać tego faceta. Pogrąży PiS

  0
  0
 7. Żul pisze:

  Odważni albo nie znający przeszłości nieudacznika są ci z Pisa! Nieudacznik jak wsza włazi tam gdzie jest co przytulić finansowo! CZLOWIEK z taką przeszłością pełna zakrętów i śliskich tematów chce się schronić u rządzących ! Po już wycyckal i jest mu niepotrzebna! Liczy się kasa i żłób!!!!!!

  0
  0
 8. Jagoda pisze:

  A na doźynkach w Hutkach był też były wójt Socha,który za towarzystwo miał swoje podopieczne z KGW z Kopalni i ich grajka .Niestety gdy panie poszły śpiewać biedny wójt został sam i cóż miał robić wziął nogi za pas i juz go nie było

  0
  0
  • Bywalec pisze:

   Wójt Socha siedział z przyjacielem gminy Konopiska przewodniczącym sejmiku śląskiego i jak za dawnych lat bawił się dobrze! Jak ludzie opuszczali imprezę ,

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Mysle ze nie.tak dobrze jak za dawnych lat. Wtedy zaprosilby go na hale i ugoscil za nasze.pieniadze, bo tak bylo w zwyczaju poprzedniej wladzy sie goscic na.festynach. lud wtedy musial zadowolic.sie kielbasa za.ktora musial sobie zaplacic.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Hehhee… taaa… z przyjacielem. A ty kto jestes ze wiesz.z kim on sie przyjazni i kiedy i z kim siedzial? Mowilem ze pisza tu tylko zaangazowani politycznie!!! Nikt postronny nie wie jak wyglada marszalek wojewodztwa i czyim jest przyjacielem.

   0
   0
 9. Jagoda pisze:

  Aha nie dodałam ,iż mimo obecności kilku osób które się tam pojawiły dozynki .były bardzo udane fajne zespoły fajna atmosfera i pogoda dopisała

  0
  0
 10. ryś pisze:

  PIS do swojego kurnika nie wpuści lisa. Narobi im tylko wstydu i hańby jak w platkormie . Niech odpowiednie słuzby zainteresują sie przetargami w gminie. Ten gostek tylko idzie , gdzie łatwym łupem jest kasa.

  0
  0
 11. kat pisze:

  No to mamy super specjalistę od czyszczenia kasy.

  0
  0
 12. ala pisze:

  i znow opluwacie jatczycie jadem ta agresja nie ma konca czy tym sposobem chcecie wygrac wybory watpie bo nie sposob sie domyslec kto ma tak wulgarny jezyk

  0
  0
 13. POL pisze:

  nie zaszkodzi WOJT WIE z kim trzymac to prawdziwy taktyk

  0
  0
  • Radca pisze:

   Taktyk to on jest ale od czyszczenia gminnej kasy i robienia inwestycji- bubli, patrz pniaki w drodze Hutki -Rekszowice!

   0
   0
 14. Nowy pisze:

  Co to?

  0
  0
 15. Poborca pisze:

  Radca, a krzywa wiata przystanowa?a za wąski chodnik? A zerwanie dobrego styropianu i ogromne pieniądze za malowanie? Wiele nie ma do wymieniania bo też i niewiele robi

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Poborca, ludzie wiedza ze wiata byla krzywa bo kierowca mial streeta i zahaczyl. Daremny twoj trud.

   0
   0
 16. Koala pisze:

  Twagent,ty nawet nie odróżniasz marszałka od przewodniczącego sejmiku a wójtym chcesz być?!a puknij sie w głowę chłopie! A ty głupi myślisz że teraz to się nie goszczą?to takie uchlane byli wodą święconą?oj ty mąciwodo załosny.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Widzisz, ja sie nie obracam przy korycie jak wy i tak jak 99% mieszkancow nie wiem jak wyglada ten pan. Wy jestescie albo zwiazani z bylym wojtem, albo z obecnym, pewnie rafni, urzednicy, tzw tołdi podnozki stad tak dobrze wiecie co sie dzieje w gminie, kto z kim robi interesy itp. Dlatego tym panom dziekujemy i trzeba swiezej krwi i zobaczycie, ludzie to widza i wiedza kto tu pisze. Wam naprawde jest ciezko zrozumiec ze nie mam z zurkiem nic wspolnego? Wiecie dlaczego go bronie??? Mam zasade, ze walcze z obluda. A tu jest obluda bo ten portal powstal, jest finansowany wiadomo przez kogo, i jego cel to tylko krytyka. Tak naprawde to chcialbym zeby wojtem zostal ktos mlody kto nigdy z publicznych pieniedzy nie pobral zlotowki. Wiem ze tego postulatu nikt inny tu nie poprze bo wszyscy jestescie zwiazani z gmina i szkoda byloby tracic tak swietnie funkcjonujacy ekosystem.

   0
   0
 17. Kamil pisze:

  Wiesz w czym leży twój problem? Nie jesteś w stanie wyjść poza ramy swoich uprzedzeń i nienawiści. Nikt tu nikomu nie płaci, nikt nie pisze na czyjeś zlecenie,ale ty,mierząc wszystkich swoją miarą,nie potrafisz tego zrozumieć. A że ludzie krytykują? Po pierwsze nie bardzo mają za co chwalić! Po drugie ” niektórzy” chwalą! Mało?ano, bo nie ma za co. Napisali ci tutaj, że wszędzie dopatrujesz się jakichś ukrytych spraw! Bzdura. Aktualny wójt, taki dobry! taki wspaniały, też wszędzie węszył spiski jak obejmował władzę, i jak na tym wyszedł?nie tyle on co gmina i ludzie! Potracił zaklepane pieniądze z unii,i choć ty tego nie pojmujesz zaprzepaścił na długo szanse gminy na własny transport!takich pieniędzy z podatków się nie znajdzie. W zamian wymyślił kanalizację ale ją przesunął na następne kadencje!niech się jego następcy martwią! Jest złym gospodarzem nawet jeśli będziesz go wychwalał pod niebiosa!

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Kamil, jedz do Waszego Pana i jemu cisnij kit. Posadki czarny Pan juz porozdzielal dla trolli. Ale stop. Nie.stworzy swojego folwarku jak ostatnio. Nie bedzie kilkaset tysiecy pensyjki. Niech sie za robote wezmie. A zurek? Od poprzednika nic.go nie.rozni.

   0
   0
 18. Astronom pisze:

  Agent zachowujesz jak bys był na haju! Czyżby lasowalo się w pale?

  0
  0
 19. Kamil pisze:

  I znowu mi ten troll wciska jakiegoś pana. Chory czy co? Powtarzam ci durniu że nie mam żadnego pana. Sam prowadzę swoje własne interesy, z powodzeniem, i w przeciwieństwie do ciebie potrafię myśleć samodzielnie. Coraz rzadziej tu coś piszę bo szkoda czasu na odpowiadanie takim oszołomom nawiedzonym jak ty za wszelką cenę pomniejszasz zasługi poprzedniego wójta wbrew temu co widać gołym okiem. Jedziesz na tych samych nutach tak jakby ludzie w Konopiskach byli ślepi. Można kogoś nie lubieć,ale nie można zaprzeczać oczywistym dokonaniom wójta Sochy. Żurek wygrał tylko dlatego że go rozrobili panowie pod przyw9dztwem pana M.,który i tak na tym nic nie zyskał i znów usiłuje się podlizywać komu się da.
  Nie wiem co ci obiecali za pisanie tych kłamstw, ale pomyśl chłopie zanim dalej będziesz się ośmieszał. Znasz zasługi żurka? to pisz. Może ja nie znam?

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Kamil, nie strugaj durnia:) portal ma jeden cel:przywrocic wladze w gminie staremu ukladowi, kto go finansuje: wszyscy wiedza, pisac nie trzeba, kto pisze komentarze: ludzie starego ukladu i nie wciskaj ciemnoty ze ty jestes postronnym obserwatorem, bo takich tu nie ma. Ciekawy jestem co zrobicie po przegranych wyborach, bo poziom waszej propagandy jest naprawde zenujacy. Nie masz ochoty do mnie pisac to nie pisz, plakal nie bede.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   A o tym ze siedzisz w gminnym bagnie swiadczy wpis o jakims M. Ku…wa postronny mieszkaniec jak ja nie wie kto to M. Swiety Mikolaj? Sam sobie zaprzeczasz, ale to tylko swiadczy o waszym poziomie IQ.

   0
   0
 20. Kamil pisze:

  Wszyscy mieszkańcy gminy wiedzą!kto i z kim jeździł byle tylko utrącić poprzedniego wójta. Liczył że będzie miał większe wpływy i wadzę zza cudzych pleców. To stała metoda tego pana. A że nie podaję nazwisk? Ochrona danych osobowych durniu. Wystarczy się trochę interesować. A czy wygra ten czy tamten, to mnie wszystko jedno. Ja robie swoje. Ale interesuje mnie to co robią z moimi podatkami, jak jest postrzegane miejsce gdzie mieszkam. I powiem ci, że zapytałam wprost. Nikt tu nikogo nie opłaca. Choć tobie, widocznie przyzwyczajonemu do “opłacania” wszystkich, trudno to pojąć. Twój problem. Wygodniej ci pluć i zarzucac przekupstwo? Przyzwyczajenie…

  0
  0
  • Kamil pisze:

   za chwilę mi odpiszesz że mylę nicki. Nie, ja piszę pod swoim. Zwykła literówka “zapytałem”.

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Przeciez wiadomo ze macie po kilkanascie nickow, nie sciemniaj literowkami. Co do przekupstwa- oplacanie to nie przekupstwo, to moze byc np zakup uslugi. Durnia zobaczysz jak w lustro spojrzysz czlowieku bez kultury. Nerwy wam puszczaja bo wasz pan budzi obrzydzenie wszedzie gdzie sie pojawi. I powiem Ci jeszcze raz, te stare metody znaja Ci ktorzy je stosuja i dobrze znaja ludzi. Ty siedzisz w ukladzie to znasz.wszystkich?

   0
   0
 21. Kamil pisze:

  Puste gadanie z tym trollem.zero inteligencji,zero merytoryki,w kółko to samo jak zdarta płyta.

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   To tak jam wy i wasz sluzacy walacy w klawiature:) caly czas to samo, tylko ze to wy przegracie wybory ktore sa ostatnia szansa dla waszej gwiazdy. Pozniej przydupas wyjdzie z dupy czarnego Pana, otrzepie gazete i zachowa sie jak brutus dokonujac publicznie zdrady i egzekucji w jednym. W koncu musi miec nasza kase na zycie.

   0
   0
 22. Grajek pisze:

  Nieudacznik jest skończony, okłamał swoich wyborców ! a teraz sługa agent kłamie na potęgę ,aby tylko nieudacznik , niebawem emeryt został wybrany na następną kadencję! Tyle klamstw i oszustw ludzie mają już dosyć! Nieudacznik i broszka muszą zapomnieć o gminie!!!!!

  0
  0
 23. Sad pisze:

  Każdy wpis to stek klamstw , hamstwa i ponirzania innych! Jesteś głupi itepy .

  0
  0
  • TWAgent pisze:

   Wskaz konkretna rzecz. Jak puszczaja wam nerwy to spuscie sobie, tylko nie na buzke waszego Pana, bo sie prawdziwa twarz objawi:)

   0
   0
 24. Kamil pisze:

  Masz rację TajnyWspółpracownikAgent,siedzę w układzie jak to nazywasz,i to bardzo blisko.

  0
  0
 25. Brygida pisze:

  do tego TWAgent zrobił się ostatnio (?)wulgarny! Czyżby to jemu nerwy puszczały? Wcale się nie dziwię. Ciężko tak wymyślać kłamstwa i oszczerstwa jak ludzie piszą prawdę i podają fakty! A pryncypał już i tak zostanie z opinią nieudacznika pazernego tylko na kasę i władzę. Nic nie wskórasz TWAgent! Ludzie widzą prawdę.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).