Rodzice uratowali frekwencję na prezentacji stołów bożonarodzeniowych

Wczoraj w hali sportowej w Konopiskach odbyła się Gminna Prezentacja Stołów Bożonarodzeniowych. Gdyby nie pracownicy z gminy oraz rodzice i artyści występujący w pokazach, zainteresowanie tą imprezą byłoby bardzo mizerne. Być może to kwestia organizacji, a być może osoby Wójta Jerzego Żurka.

Coraz mniej ludzi chce się z nim identyfikować, o zdjęciach już nie wspominam.

Poniżej kilka zdjęć (przepraszam za jakość).

PAWEŁ GĄSIORSKI

pokaz-wigilia2016 pokaz-wigilia20161 pokaz-wigilia20163Kategorie:

29 odpowiedzi na “Rodzice uratowali frekwencję na prezentacji stołów bożonarodzeniowych”

 1. obecna pisze:

  Zgadzam się była garstka osób, gdzie większość na widowni to kola kgw, artysci i ich rodziny. Na prawdę mizernie, nie opłaca się na takie imprezy wydawać pieniędzy z budzetu, strata pieniędzy calkowita. Ale jeśli chodzi o promocję imprezy tez była mizerna.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Wnioski jakie wyciąga autor to skandal. Pytanie skąd takie wnioski- mieszkaniec Cisia zna rodziny artystów? Legitymowal i pytał każdego? Kto jest autorem zdjęć? Pan Gasiorski- był osobiście?

   0
   0
  • obecna pisze:

   Było widać jak dzieci występujące przychodzą do rodziców na widownię i z nimi siedzą wiec chyba nie trzeba ich legitymowac

   0
   0
  • Mroz pisze:

   Panie redaktorze artykul ze zdjeciami mowi wszystko o tej imprezie! Gdyby nie wojt I popuchniety prezio to mozna powiedziec straszy pustkami I nuda. Powoli ludzie odsuwaja sie od tych typow. Szkoda ze cierpi na tym cala gmina. Gorzka prawda ale prawda!!!

   0
   0
 2. mikołaj pisze:

  Skandal to jest jak taki typ z hutek chce przekłamać ze było dużo ludzi i w ogóle super. A ty byłeś dyżurny obrońco i klakierze.
  Ja byłem, i gdzie ta prezentacja, myślałem że trafiłem nie na tą imprezę, jednym słowem bida z nędzą.

  0
  0
 3. Kamil pisze:

  a radni? jakoś też nie widać było? ja widziałem tylko radnego Kołodziejczyka. A reszta radnych klakierów?

  0
  0
 4. Brygida pisze:

  to kto widział? niech pisze kto był. Radna Bula, ciągle wygrywająca tu w rankingu, była? a radni powiatowi? a kto był zaproszony z zewnątrz?

  0
  0
 5. z hutek pisze:

  Nie byłem bo od lat takie imprezki wyglądają tak samo. Na festynie po południu też są tylko rodzice dzieci itp. Poprzedni wójt rządził i też ludzie nie chodzili. Mnie zastanawia kto pisze autorowi wnioski do artykułów skoro nie był osobiście a tak daleko wyciągnięte wnioski przedstawia. Jedyne godne imprezy w tej gminie to koncerty noworoczne orkiestry (zbesztane przez was i skrytykowane przez autora) koncerty Enej i Rodowicz. Inaczej zawsze od kilkunastu lat jak pamiętam wiało nuda.

  0
  0
 6. Niewiadow pisze:

  Niestety od kilku lat ta impreza jest na siłę. Ostatni raz autobus ludźmi z hali można było zapełnić chyba w 2009. Ludzie to mają gdzieś i to nie zasługa wójta tylko ludzi dla których tradycja to przeszkoda.

  0
  0
 7. Doingmore pisze:

  A jakby tak za rok nie było tej imprezy to wielkie bóle dupy że ooo wójt gminy Żurek to cfel i nie robi imprez które są co roku. Przestańcie się ośmieszać!

  0
  0
 8. Ada pisze:

  Zurkowi wszystko przeszkadza jak w przyslowiu: zlej baletnicy przeszkadza rabek u spodnicy!!!!!! Chlopie najwyzszy czas odejsc z urzedu I nie robic wstydu ludziom. Czas na zmiany!!!!

  0
  0
 9. Patryk pisze:

  Nie wiem czemu Niewiadow piszesz, że ostatni dobry pokaz stołów wigilijnych był w 2009 roku?! ja tam wiem, że jeszcze w 2013 czy 20114 roku (ot skleroza!) wybraliśmy się całą gromadą pamiętając, że to była fajna impreza, dużo ludzi, dużo stoisk, kupiliśmy i my i znajomi ładne stroiki świąteczne! Przyjemnie spędziliśmy niedzielę i nasze dzieci nie występowały! więc nie pieprz głupot. Tyle, że w ubiegłym roku było nudnawo, a w tym to już faktycznie dno. Ano, jaki pan taki kram.

  0
  0
  • Niewiadow pisze:

   Równie dobrze mógłbyś napisać że w 2020 było dużo ludzi a w 2025 kupiliśmy dwie miski śledzi i karpia w galarecie. Wszystko byle szpilke wbić. Czekam jak napiszesz że na dniach Konopisk przyszła garstka ludzi.

   0
   0
 10. Kasia pisze:

  Szkoda że tacy ludzie jak obecny włodarz Żurek tak muszą niszczyć osiągniecia kultury i sportu naszych mieszkańców! Okazuje się ,że ten pan za co weźmie się to spiepszy, albo szuka alibi i nie da się nic zrobić! Dziwne czasy nastały w Konopiskach. Lot Konopiska już przechodzi do historii , pod jego rządami zbliża się do upadku. Została mu jeszcze orkiestra, jak mówią znawcy tylko kwestia czasu i bedzie po orkiestrze. Takiego gospodarza Konopiska jeszcze nie miały!

  0
  0
  • obecna pisze:

   Juz jest praktycznie po orkiestrze, same spory z tego co wiem, bo huczy pol gminy. Pan kapelmistrz chce odchodzić, a pan prezes walentek rece zaciera bo myśli ze będzie lepszy od pana kapelmistrza, te dziewczyny co tańczą tez powoli odsuwaja się od orkiestry, tylko czekac az będzie wielkie buuum. Koncertu Noworocznego tez juz nie będzie a bylo co oglądać przyznam, orkiestra świetnie grala, dziewczyny pięknie się prezentowały, chociaż teraz po dziewczynach tez nie wiadomo co zostanie bo podobno pani co prowadziła grupy do orkiestry jest w ciąży i ma niegodne zastępstwo, widac słychać i czuć.

   0
   0
  • Niewiadow pisze:

   A dziwisz się że koncertu nie będzie jak baranie łby rok temu szczekały że za drogo, że źle, że dzielenie ludzi. Koncert noworoczny był według mnie super wydarzeniem z udziałem naszej orkiestry. Nikt nie ma zamiaru brać udziału w czymś z czego niesłusznie trzeba się potem tłumaczyć. Mimo że koszty imprezy zostały wyjaśnione co z i czego na co. A tak to teraz posiedzenie sobie klakiery w domach.

   0
   0
  • ewa pisze:

   Ty “obecna” a co ty taka zorientowana/ny we wszystkim , guzik cie to powinno interesować co w orkiestrze … , ich sprawa, dadzą sobie radę , nie mieszaj ich do polityki , Koncertu Noworocznego nie będzie ?! dziwisz się ?!!! jaki dym narobili ostatnio życzliwi ludzie , że za drogo , że jakiś podział … masakra !!! a teraz pretensję że nie ma koncertu ??!!!

   0
   0
  • obecna pisze:

   Ewa, ja zorientowany? Jest więcej takich jak ja. Nie mieszam orkiestry do polityki tylko odpowiadam na komentarz kasi “została mu tylko orkiestra, to kwestia czasu a będzie po orkiestrze”, trzymam za nich kcioki, bo obajrzal bym jeszcze taki koncert jak ostatnio.

   0
   0
  • z hutek pisze:

   Widzę że obecna zmieniła się w obecnego. Znów wpadka, ciekawe kto tym razem siedzi pod nickiem? Może to sam Pan Robert, skoro jest napisane że był?

   0
   0
 11. świąteczny pisze:

  ooo! obecna piszesz, że nie będzie Koncertu Noworocznego?! Szkoooda! To już rzeczywiście dno.

  0
  0
 12. mieszkaniec pisze:

  Koncertu Noworocznego nie będzie , tak również słyszałem… ale to nie koniec świata !!! po co tyle o to zamieszania… z tego co mi wiadomo to w przyszłym roku będzie w Konopiskach “zlot orkiestr” i koncert z okazji jubileuszu orkiestry…..

  0
  0
  • miś uszatek pisze:

   zlot orkiestr to nie to samo co koncert noworoczny. I nie musi być od razu sława europejska jak Pani Brodzińska! My tu piszemy, że nawet nasza orkiestra nie zagra dla nas? Nie trzeba byłoby grodzić, dzielić ludzi na lepszych i gorszych! Krytyka dotyczyła fatalnej organizacji i ogromnych kosztów a nie koncertu jako takiego. Wiem, że tobie mieszkaniec tak jak temu zhutek i jemu podobnym, wygodniej tak pisać. Nie będzie koncertu bo krytykowali. My już to wiemy.

   0
   0
 13. gosc pisze:

  Tez mnie dziwi, ze nasza orkiestra nie moze jak inne wokol zrobić tylko swojego koncertu bez wynajmowanych scen, świateł, gwiazd i innych widzi misie, po prostu usiąść zagrać pare fajnych piosenek z godzinę pograć, dziewczyny potańczyć i każdemu by pasowalo, ludzie na pewno by przyszli. Nie koniecznie trzeba na to wydawać tysiące bo musi byc gwiazda.

  0
  0
 14. jacek pisze:

  brawo gość

  0
  0
 15. z hutek pisze:

  Zastanawiam się za co mu bijesz brawo. Poplecznicy poprzedniego wójta już tak próbują tutaj skrytykowac Zurka, że skrytykowali straże – dziwne bo Jonczyk, Dyner i poprzedni wójt to dobrzy funfle- czyżby się wycietemu nie spodobało że ślepo nie siedzą mu w tyłku? A może dlatego że była ekipa nie zrobiła remizy. Ciekawe! Kgw (wyłączając Panie z Kopalni które tak kochają swojego misia), orkiestre ( poprzedni wójt rozpoczął te koncerty ze scena i gwiazdami)- ludzie potrzebują rozrywki i czegoś nowego, a nie kiszenia się we własnym sosie. Takich tłumów jak np na Enej jeszcze w gminie nie było. Jak widać plujac na wszystkich plujecie też na swojego pryncypala.

  0
  0
 16. KTKJ pisze:

  Czy istnieje cokolwiek co nie jest winą wójta?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).