Robert Wielgosz został wiceprezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego

Robert Wielgosz z Aleksandrii został wiceprezesem ds. sportowych Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Wielgosz najpierw został wybrany do Zarządu PZTS podczas walnego zebrania sprawozdawczo-wyborczego, a wczoraj znalazł się w ścisłym prezydium związku.

Wielgosz, który jest Prezesem Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, w PZTS będzie odpowiedzialny za organizację całego związku.

Gratulacje.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

2 odpowiedzi na “Robert Wielgosz został wiceprezesem Polskiego Związku Tenisa Stołowego”

 1. The pisze:

  Czy Pan prezes zainteresował się choć raz tenisem stołowym w Konopiskach ? Zorganizował jakiś turniej, choćby dla dzieci ?
  Nie widzę nigdzie jego aktywności poza komentowaniem na Facebooku wydarzeń opisywanych na tym portalu.
  Panie Robercie proszę zacząć działać

  8
  1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).