Robert Wielgosz z Aleksandrii nowym Prezesem ŚlZTS

Robert Wielgosz z Aleksandrii został nowym Prezesem Śląskiego Związku Tenisa Stołowego. Wyboru dokonali delegaci podczas wczorajszego Nadzwyczajnego Walnego Zebranie Delegatów Śląskiego Związku Tenisa Stołowego, które odbyło się w Częstochowie.

Wielgosz otrzymał 40. głosów, 13. delegatów głosowało na Stanisława Szydło z Sosnowca, a 11. na Wojciecha Waldowskiego z Gliwic – byłego prezesa.

Walne wybrało także nowy Zarząd Śl.ZTS, w skład którego weszli: Sebastian Krupa, Dariusz Steuer, Jerzy Schreiber, Jurij Fomin, Marek Kądziela oraz Stefan Kostur.

Członkami nowej Komisji Rewizyjnej zostali: Wiesław Pięta, Adam Hnyda i Wojciech Drwięga.

PAWEŁ GĄSIORSKI


Kategorie:

7 odpowiedzi na “Robert Wielgosz z Aleksandrii nowym Prezesem ŚlZTS”

 1. Andrzej Szymanek pisze:

  Gratulacje.Panie Robercie życzę samych trafnych decyzji.
  To duży splendor dla Naszej Gminy.

  0
  0
 2. Kopamnia pisze:

  Gratulacje

  0
  0
 3. Paweł Nowak pisze:

  brawo !

  0
  0
 4. TWAgent pisze:

  Gdzie artykul o dozynkach panie Gasiorski? Nie mial Pan czasu byc? Niech panu kontrahent opisze.

  0
  0
 5. Jacek pisze:

  Agencie , zakasac rękawy i do pisania nt. Dożynek ! Nie zapomnij napisać ,jak nieudacznik i broszka się skuli, ledwo wtoczyli się do bryki!!!!

  0
  0
 6. tiks24 pisze:

  Gratulacje! Podpisuję się jednak przed przedmówcami – W Gminie odbyły się Dożynki. Dwa dni to za mało czasu na przygotowanie relacji z – jakby nie patrzyć – ważnego wydarzenia?!…to “brukowiec” zajmujący się grzebaniem w pierdołach czy rzetelna strona informacyjna?… Jakoś strona UG już wczoraj podała info i kilka zdjęć. Można? – można.

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).