Robert Kołodziejczyk vs Artur Brędzel – w niedzielę ostateczne starcie w wyborach na wójta

W niedzielę, 21 kwietnia w gminie Konopiska odbędzie się druga tura wyborów na wójta. Nowego włodarza już mieszkańcy mają, pytanie kto nim zostanie. Doświadczenie samorządowe ma tylko jeden z nich, drugi zaś sukcesy w biznesie gastronomicznym. Obydwaj mają jeden cel, wyprowadzić gminę z kryzysu.

Według ostatnich szacunków, ciężko jest wskazać faworyta. Są regiony, w których zdecydowanie więcej głosów będzie mieć Robert Kołodziejczyk, są też takie, w których Artur Brędzel może zdecydowanie wygrać.

Najważniejsza jest zmiana wójta. Będzie nowe, będzie inne, na pewno z korzyścią dla mieszkańców.

Mieszkańcy będą mogli głosować w godz. 7:00 – 21:00 w tych samych komisach wyborczych, co w pierwszej turze.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

20 odpowiedzi na “Robert Kołodziejczyk vs Artur Brędzel – w niedzielę ostateczne starcie w wyborach na wójta”

 1. motek pisze:

  “Doświadczenie samorządowe ma tylko jeden z nich, drugi zaś sukcesy w biznesie gastronomicznym. Obydwaj mają jeden cel, wyprowadzić gminę z kryzysu” – i redaktor promuje i promuje. a jak Kołodziejczyk chce wyprowadzić gminę z kryzysu ?
  obietnicą stawiania ławeczek czy spoglądaniem na zegarek przez całą kadencję jak w swoich filmikach.
  Może tak po równo pochlebstw i nagan każdemu z kandydatów. byłoby fair. dokładnie to samo z promowaniem zdjęć – może by tak umieścić obydwu kandydatów.

  17
  7
  • Adela pisze:

   Niestety Pan Robert nie dostanie mojego głosu już zapomnieliście? Kto był za oczyszczalnia w Hutkach?

   23
   7
  • Basia pisze:

   Dokładnie! nie wiem dlaczego ludzie chcą głosować na człowieka, który przez tyle czasu bycia jako radny, nie osiągnął nic! Przypominam, że to on chciał zamykać z Wójtem szkołę w Łaźcu! co dobrego niby wniósł ten człowiek do Gminy w ciągu swojej pracy w Urzędzie?

   19
   8
 2. Anna pisze:

  Dla mnie Pan Robert jest super kandydatem
  na wójta. Nikogo nie zwalnia z pracy, wie jak prowadzić gminę i człowiek z poczuciem troski o każdego mieszkańca. Takiego wójta nam potrzeba. Głosujemy na Roberta.

  9
  27
  • Osiedle pająk pisze:

   A ja nie zagłosuje na Roberta dlatego bo brzydzę się donoszeniem na ludzi a niestety Robert trzyma się blisko gościa który nie miał z tym problem za komuny

   31
   9
  • Wyborczyni pisze:

   a co Pan Robert zrobił przez AŻ 18! LAT swojej kadencji jako radny? absolutnie nic. chciał zamykać szkoły i głosował za oczyszczalnią ścieków w naszej pięknej gminie!! proszę mi przypomnieć, co dobrego mamy dzięki niemu?

   23
   6
 3. Wyborca pisze:

  Glosuję na Roberta, ponieważ ma doświadczenie pracy w samorządzie, był radnym i uważam ,że od tego trzeba zacząć…Poza tym kampania p.Artura mnie po prostu nie urzekła.I tyle….

  8
  21
  • Ciekawska pisze:

   pan Robert ma doświadczenie w czym? chyba w ciągnięciu kasy z Urzędu Gminy ☺️ bo jako radny nie osiągnął i nie zrobił dla Gminy absolutnie nic

   24
   6
  • Wisienka pisze:

   Pani ,, Ciekawska” dlaczego komentuje pani każdemu komentarz?? Po to jest żeby każdy pisał swoje zdanie. Każdy ma prawo się wypowiedzieć. Bardzo nieładnie

   7
   3
  • Basia pisze:

   komentuję, bo jeszcze ani razu nie dostałam merytorycznej odpowiedzi – tak jak w tym wypadku :) ma Pan/i coś może konkretnego w obronie Pana Roberta? jakiś jasny przykład, co dobrego Pan Robert zrobił dla Gminy?

   6
   3
  • Wisienka pisze:

   Właśnie się zdradziłaś że jesteś i Ciekawska i Basia;) Może więcej nicków tu należy do ciebie??

   4
   0
  • Wisienka pisze:

   Po 2 każdy przejrzał panią już po pierwszym komentarzu i wszyscy doskonale wiemy że tu nie chodzi o ciekawość;) Skoro miała pani pytania do pana Roberta , dlaczego nie poszła pani bezpośrednio do niego ?? przez całą kampanię był otwarty i dostępny każdy wie gdzie może go znaleźć. Sama mając pytanie skierowałam się właśnie tam i dostałam wyczerpująca odpowiedź. Hmm? Lepiej zapytać czy wyplewać bezpodstawny hejt z kilku (nakryłam panią na 2 ale pozostałe też mi śmierdzą jednak za rękę pani nie złapałam). kont? Czy pani życie tutaj po wyborach jak wygra jeden bądź drugi kandydat aż tak się zmieni że bawi się pani w taki rzeczy? Bo trochę tego nie rozumiem, można udzielić poparcia napisać ciepłe słowa dla faworyta ale czy trochę nie za bardzo się pani tym przejmuje? 🙂😂 Ja nigdy w życiu głosując na jednego pana nie uzyskanym na drugiego że jest taki ,siaki,owaki…bo tak jakby po co?? Powodzenia dla wszystkich i miłej ciszy wyborczej

   6
   1
 4. Wyborca pisze:

  Panie Arturze, nie zagłosujemy na Pana. Pokazywanie się tylko z politykami z poza gminy nic dobrego nie wróży. Jest Pan miernym kandydatem na wójta, na dodatek v-ce wójta chce Pan nam zafundować Panią Szymańska- burmistrza z Blachowni. Pana głównym zadaniem jest wydoić gminę i jak Pan głosił wyprowadzić się z niej. Nie.chcemy takiego wójta.

  10
  20
 5. Mieszkanka pisze:

  Głosuję na Roberta . Mieszka w naszej gminie od urodzenia. Tu jest jego dom rodzinny i zna nas od WIELU lat i to jest ważne.!!!!

  7
  17
 6. Wisienka pisze:

  Mój głos ma pan Robert K. 🙂

  9
  18
  • Z Hutek pisze:

   Jeśli wygra Bredzel to Baldyga i Dyner z tylnego siedzenia dalej będą rządzić gmina. Baldyga i Dyner to specjalisci od wyciągania kasy. Przy tych gościach gmina dalej będzie obierana z kasy. Zastanówcie się zanim wrzucicie głos .

   7
   7
  • Wisienka pisze:

   Ale czemu pan to do mnie pisze ? Ja też wolałabym uniknąć tego . a co do ludzi dających minusy ,bo inny kandydat mi przypadł do gustu. Rozumiem że nie znacie się na polityce, rozumiem też że nie znacie słowa demokracja ani jesteście tak zatwardziali w swoim zdaniu ,że nie przyjmujcie że kros może mieć inne od was. Wstydźcie się!! To jest ten wasz szacunek do drugiej strony? ! chyba jednej

   1
   4
 7. FIOŁEK pisze:

  Czyli niema kandydata żeby zagłosować!

  4
  2
 8. FIOŁEK pisze:

  Ten zły ,ten jeszcze gorszy kandydat czyli niema kandydata żeby zagłosować!

  3
  2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).