Restauracja McDonald’s na wylocie z Wygody już otwarta!

Po czterech miesiącach prac, na granicy Częstochowy i Wygody, przy ulicy Gościnnej obok Craba, przy zjeździe z autostrady A1 w gminie Konopiska, firma ZRB AGGH s.c. zakończyła budowę restauracji McDonald’s wraz z infrastrukturą. Dziś McDonald’s został oficjalnie otwarty.

Restauracja będzie czynna od 6:00 do północy. Będzie można zjeść na miejscu w restauracji oraz zamówić “do samochodu”.

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

3 odpowiedzi na “Restauracja McDonald’s na wylocie z Wygody już otwarta!”

 1. Glonojad pisze:

  najgorzej. najlepiej zakazać aut spalinowych bo szkodzą środowisku i zdrowiu człowieka, ale śmieciowe jedzenie – skądże jest ok….. coooool.

  5
  18
 2. godlike pisze:

  Kto pytał? Każdy wie i widzi, przestań postować gówno zielonko, idź dalej najeżdżać na Żurka pajacu.

  1
  7
 3. INSPEKTOR pisze:

  a darmowe burgery były w pierwszy dzień?

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).