Remont ulicy Leśnej w Konopiskach

Już teraz nikt nie powie, że Wójt nic nie robi. Właśnie ukazała się informacja, że za 16 000 zł została naprawiona nawierzchnia na ulicy Leśnej w Konopiskach. Droga została poprawiona na długości 240 metrów (został położony frez), wraz ze skropieniem mieszanką asfaltowo-grysową na powierzchni ok. 600 m2. I najważniejsze, gmina tak gigantyczną inwestycję sfinansowała z własnych środków.

Wydanie 16 000 zł to z pewnością jedna z największych inwestycji drogowych Wójta Jerzego Żurka w tym roku.

PAWEŁ GĄSIORSKI

lesna2 lesna3 lesna4

UG KONOPISKA

UG KONOPISKA

 Kategorie:

2 odpowiedzi na “Remont ulicy Leśnej w Konopiskach”

 1. jarek pisze:

  dziekujemy

  0
  0
 2. Kartezjusz pisze:

  na stronie urz3du jest pod datą 22 lipca informacja że gmina otrzyma dotację 390 tys.do ulicy Strażackiej w Aleksandrii. I koniec informacji. Skąd ta kasa?jaka jest kwota którą gmina musi dołożyć. Coś ten ich rzecznik prasowy jest nie do rzecznik,

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).