Remont pobocza za 540 tys. zł

Spółka Drogex z Częstochowy na zlecenie Powiatowego Zarządu Dróg w Częstochowie wyremontuje pobocza w ciągu dróg powiatowych nr 1022S i 1052S w Hutkach. Drogex zaoferował ofertę w wysokości 541 422,38 zł, a remont zakończy się z końcem sierpnia.

W wyniku remontu pobocza zajdzie konieczność regulacji wysokościowej włazów kanalizacyjnych oraz innego podziemnego uzbrojenia terenu.

BIP PZD w CzęstochowieKategorie:

9 odpowiedzi na “Remont pobocza za 540 tys. zł”

 1. jan pisze:

  wydaje się ze to jest budowa chodnika przez całe HUTKI bo fundusze poszły po połowie gmina i starostwo mieszkańcy się ucieszą bo będzie bezpieczniej

  0
  0
  • rupert pisze:

   Chwilowa radość, przyjdzie zima będą musieli odśnieżać ci co mieszkają po stronie chodnika. Jak nie będzie odśnieżony i tak piesi pójdą po jezdni. Przy obecnym ruchu żadne zagrożenie.

   0
   0
 2. Izolbu pisze:

  pisze pobocze a nie chodnik

  0
  0
 3. Paulina Skowińska pisze:

  to ciekawe co będzie mysle ze chodnik tak było na sesji jak dawali kasę

  0
  0
  • Brygida pisze:

   no właśnie, co to ma być za ponad pół miliona? pobocze wykonają czyli co? utwardzoną ścieżkę? za tyle kasy?!

   0
   0
  • Drogowiec pisze:

   Posypią trochę piaskiem , wyrównają, założą rabatkę od strony płotów i rozłożą kostkę! Najdroższe roboty drogowe w chodniku zrobiono przy remoncie drogi, teraz to jest tylko wykończenie tego chodnika! Znów Żurek ślizga się po otrzymanych od poprzednika zadaniach , nic sam nie wymyślając! Tylko 500 dni tej żenady pozostało!

   0
   0
  • TW Agent pisze:

   Boże naprawdę to już jest śmieszne. Myślicie że ludzie nie wiedzą kto sponsoruje te propagandę? Boicie się napisać nazwisko poprzednika? Jeszcze.ludzie wygoogluja i wyskoczy artykuł o wyroku z Gliwic?

   0
   0
  • kibic pisze:

   Agent, długo trzyma cię wódka spożyta na sobótce za gminną kasę, widać że zaczynasz wracac do pisania ulubionych tematów. Wysilasz sie na historii sprzed kilkunastu lat a nie widzisz jakie buble i mądrosci robią nieudacznik z broszką. Szukasz tematów odległych w historii , to na pewno usłyszymy o Kaliguli i jego wyczynach w pozbywaniu się niewygodnych ludzi. My w gminie też mamy Kaligulę naszych czasów, który nie dość że sie jąka to zapamiętamy go z chamstwa i pieniactwa. 500 dni to nie wiecznośc i pozamiatane!

   0
   0
  • TWAgent pisze:

   Wasz Pan ma doswiadczenie. Za 500 dni wasz pan znow bedzie plakal i zostana mu tylko wspomnienia o korycie:) co do alko, nie.mierz mnie jego miara. To ze on lubi trzasnac z wami w szyjke nie znaczy ze ja tez.

   0
   0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).