Remont drogi w Łaźcu bez dotacji zewnętrznych

Była już termomodernizacja OSP Wąsosz-Łaziec, później lifting świetlicy, to teraz z własnych funduszy gmina wyremontuje drogę dojazdową do pól w Łaźcu (na odcinku od „Piły” do drogi wojewódzkiej DW908 w Łaźcu). Nie ma na to funduszy zewnętrznych, trzeba korzystać z pieniędzy z kredytu. Koszt bez kosztów dokumentacji i nadzoru to 158 687,63 zł. Łącznie skończy się pewnie na 180 tys. zł.

Inwestycja zostanie ukończona 9 sierpnia 2018 roku.

Panie Wójcie, może jednak warto korzystać z funduszy zewnętrznych?

PAWEŁ GĄSIORSKIKategorie:

Jedna odpowiedź do “Remont drogi w Łaźcu bez dotacji zewnętrznych”

  1. jan pisze:

    NIE MA OSP ŁAZIEC A REMIZA BYŁA ROBIONA ZE SRODKOW UNIJNYCH PROSZE POJECHAC NA WASOSZI PRZECZYTAC CO SIE ROBI TO DLA MIESZKANCÓW

    3
    3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).