Rększowice mają nowego Proboszcza

W niedzielę 4 grudnia w Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Rększowicach odbyło się uroczyste wprowadzenie księdza Sebastiana Ciastka w urząd Proboszcza.

W uroczystej mszy św. udział wzięli m.in. ks. dziekan Andrzej Marszałek – Proboszcz Parafii pw. św. Jacka w Borze Zapilskim, władze gminy oraz przedstawiciele strażaków, stowarzyszeń oraz Mieszkańcy.Kategorie:

13 odpowiedzi na “Rększowice mają nowego Proboszcza”

 1. z hutek pisze:

  Radny Górniak jako przedstawiciel mieszkańców z Rekszowic był?

  0
  0
 2. Paulina Skowińska pisze:

  BYŁ ALE NA NARADZIE NA MAŁEJ U BRATA

  0
  0
 3. Górniak Stanisław pisze:

  Bk.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   Był Pan? W końcu jest Pan reprezentantem mieszkańców! Pana obóz polityczny zarzuca Wójtowi że nie bywa na uroczystościach to trzeba od was wymagać świecenia przykładem. Więc jakie miał Pan ważniejsze zajęcia?

   0
   0
 4. Coś pisze:

  Ten z hutek od korzonka ma dużo wigoru i dzikiej energii jako wyuczony szklorz parafialny!

  0
  0
 5. Górniak Stanisław pisze:

  Ostatnio na wielu uroczystościach nie byłem i tobie tłumaczyć się nie muszę, mieszkańcy Rększowic wiedzą z jakiego powodu.

  0
  0
  • z hutek pisze:

   No tak, Pan ma ważny powód dla którego jako radny nie raczył się Pan pojawić, ale Wójtowi bezczelnie wytykac Pan potrafi? Wiedząc gdzie był w Barbórke, która nomen omen nie jest nawet państwowym świętem. Ehhh…. Wasza sprawiedliwość.

   0
   0
 6. Górniak Stanisław pisze:

  I znów kłamiesz aby wybrnąć z sytuacji. Mnie guzik obchodzi obecność czy nieobecność wójta na na Barbórce , więc tego wójtowi nie wytykałem. Jesteś upierdliwym manipulantem.

  0
  0
 7. z hutek pisze:

  Piszę tak jak Pan, niedomowilem, nie zrozumiałem. We wpisie o Barbórce zrobił Pan identycznie. Brat o powitaniu a Pan zarzuca mu kłamstwo i pisze o11 listopada. Za długo jest Pan na tym portalu i za dużo chyba wokół Pana obludy bo każdemu Pan to zarzuca. Ja żyję w prawdzie i mam czyste sumienie.

  0
  0
 8. wujek pisze:

  ty żyjesz w swojej prawdzie

  0
  0
 9. Brygida pisze:

  ty z hutek masz jakąś psychozę? nie wiem tylko czy ktoś zechce cię leczyć..wg mnie przypadek beznadziejny

  0
  0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).