Powołania do kadry Częstochowy

Jesteśmy strasznie dumni, ponieważ do Kadry Częstochowy zostało powołanych dwóch naszych zawodników z rocznika 2005 – Filip “Fifa” Iłczyk i Jakub “Barnacik” Barnat.

Powołanie do kadry Częstochowy jest jednym z pierwszych wyróżnień dla młodych sportowców, ich trenerów oraz klubów macierzystych. Wychowanie jednego reprezentanta to już dla klubu ogromny prestiż, a co dopiero dwójki. Tym bardziej cieszymy się z tego, że dwóch  wychowanków UKS Orzeł  będzie reprezentowało naszą Gminę.

Nasi zawodnicy zadebiutowali podczas rozgrywanego w Chorzowie Memoriału Jerzego Wyrobka, gdzie kadra Częstochowy zajęła drugie miejsce.

kadra1Kategorie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu GminaKonopiska.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).